Gebelikte Cola içmek aşermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Gebelikte Cola içmek aşermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,438 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Cola içmek aşermek
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte kola iceniniz var mı benim şuan aşırı icesim var ya
Oğlumda içmedim hamburger yemedim zararlı bişey yemedim kızıma hamileyim hergun fanta falan içiyorum cips vs. Yiyorum şuana kadar çok şükür bı sıkıntı yok 🤭 Allah korusun günde 1 fincan kahve 1 çay falan icebiliyosun aşırıya kaçmadan

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canın istiyorsa ıc canim fazlaya kacma ama 1 bardak ıcebılırsın
İçtim ama kesmedi ya cnim hep zararlı seyelr istiyor ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamileliyinn bawinan beri icdim zaten mide bulantimi coladan basqa birsey kesmiyodu bir zararini gormedim.hic
Bebeğiniz sağlıklı miydi peki

Hamileliyinn bawinan beri icdim zaten mide bulantimi coladan basqa birsey kesmiyodu bir zararini gormedim.hic
Çay iç canım limonlu tavsiye ederim bulantiyida hafifletiyor🤭
Cnm çay sadece sabah icebiliyorim akşamları artık midemi bulandırıyor gebelikten dolayı ☺️

Çay iç canım limonlu tavsiye ederim bulantiyida hafifletiyor🤭
Cnm çay sadece sabah icebiliyorim akşamları artık midemi bulandırıyor gebelikten dolayı ☺️
Oğlumda içmedim hamburger yemedim zararlı bişey yemedim kızıma hamileyim hergun fanta falan içiyorum cips vs. Yiyorum şuana kadar çok şükür bı sıkıntı yok 🤭 Allah korusun günde 1 fincan kahve 1 çay falan icebiliyosun aşırıya kaçmadan
Kahve aşırı olmamak şartıyla icilebilr ama kola baya zararlı diye duydum onyuzden sormak istedim

Tüm sayfalar yüklendi.