Gebelikte Cola içmek aşermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Gebelikte Cola içmek aşermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,372 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Cola içmek aşermek
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Takip ettiğim bir doktor var ona geçen gün soruldu bu soru içebilirsin abartmadan bebeğine bi zararı olmaz sana zararı olur sağlıklı birşey değil sonuçta demişti
Yani internetten bakıyorum plasentadan bebegede geçiyormuş herkes farklı bir şey söylüyor ama bazen dayanilacak gibi olmuyor insan içmek istiyor zararlı dahi olsa

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yani internetten bakıyorum plasentadan bebegede geçiyormuş herkes farklı bir şey söylüyor ama bazen dayanilacak gibi olmuyor insan içmek istiyor zararlı dahi olsa
Valla brn hamileliğimin ilk 6 ayı aç dolaştım resmen bulantısıdan o yüzden ay şunu yiyim dediğim herşeyi yedim bunun içinde fast food bile vardı ama asla abartmıyordum herşeyin fazlası zarar oturup 2 litreyi bi anda bitirecek halin yok sonuçta

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Valla brn hamileliğimin ilk 6 ayı aç dolaştım resmen bulantısıdan o yüzden ay şunu yiyim dediğim herşeyi yedim bunun içinde fast food bile vardı ama asla abartmıyordum herşeyin fazlası zarar oturup 2 litreyi bi anda bitirecek halin yok sonuçta
Zaten öyle cnm herşeyi fazlası zararlı asermek bazen kötü ya zor tutuyir insan kendini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂 İçmemesi için söyledim zararlı haftada birden fazla içme diye
Yok zaten bu akşam içtim umarım daha sonra uzun bı aradan sonra içerim tabi sürekli içmek olmaz 😂

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelikte kola iceniniz var mı benim şuan aşırı icesim var ya
İlk gebeligimde meyve sebze et balık tavuk dışında neredeyse ne abur cubur nede asitli bir içecek içmedim o kadar korundum korudum kendimi 36 haftada doğurdum iç kanama geçirdim çocuğun herşeye alerjisi çıktı emziremedim bile bunda canım ne isterse yiyorum içiyorum dozunu kaçırmadan tabiki 🤗

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde meyve sebze et balık tavuk dışında neredeyse ne abur cubur nede asitli bir içecek içmedim o kadar korundum korudum kendimi 36 haftada doğurdum iç kanama geçirdim çocuğun herşeye alerjisi çıktı emziremedim bile bunda canım ne isterse yiyorum içiyorum dozunu kaçırmadan tabiki 🤗
İlk gebeligim olunca kafama herşey takılıyor ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar