Gebelikte Cola içmek aşermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Gebelikte Cola içmek aşermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,420 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Cola içmek aşermek
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Benimde İlk gebeligimde öyleydi mide bulantısı kusma yüzünden bile ya bebeğim beslenmezse diye düşünür bide ona ağlardım 🤣🤣 ama her kontrol de büyüdüğünü görürdüm yinede korkardım zorla yemeye çalışırdım
Annelik bu işte ☺️ benimde yeni yeni azaldı bulantılar resmen hayat zindandi bana.. hiç bir şeyden tat alamıyordum şuan bile bazı şeyleri sevemiyorum zamanla buda geçer

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben içiyorum her gün değil ama canım istediğinde 1bardak bişey olmaz canim millet taş toprak yiyormuş 🤣
Yani taş toprak zarar vermez herhalde 😂 valla cnm içtim ya bı bardak artık uzun süre içmem ki vicdanım rahatlasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sonra bir iştah patlaması yaşıyorsun ki deme gitsin 🤣
Bu aralar böyleyim bakalım nazar değmesin 😂 insalalh kusmalar geri gelmez

Kızlar gebelikte kola iceniniz var mı benim şuan aşırı icesim var ya
Dr bana asitli şeyleri yasaklamıştı ama ben dayamadım bir bardak içmiştim ama sonra tiksinince içmek istemedim suan da bile içmiyorum :) canın cok cektiyse bi Çay bardağı iç istersen canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Dr bana asitli şeyleri yasaklamıştı ama ben dayamadım bir bardak içmiştim ama sonra tiksinince içmek istemedim suan da bile içmiyorum :) canın cok cektiyse bi Çay bardağı iç istersen canım
İçtim zaten cnm valla 2 haftada bir bile olsa içiyorum suanlik bı sıkıntı yok☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hiç içmedim.Kola kahve midem almadı hiç canım.
Benimde öyleydi başta bulantılarım geçince canım istemeye başladı ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar