Corana 3 doz aşısı oaln varmı hamileyken

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayfer ayfer tarafından oluşturulan Corana 3 doz aşısı oaln varmı hamileyken başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corana 3 doz aşısı oaln varmı hamileyken
Konbuyu başlatan Ayfer ayfer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik Anne

Mlkzgr

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 dozum geldi ama bilemiyorım olsam mı olmasam mı
Ben iki dozu daha önce oldum.suan 9. haftamdayim. Aile hekimin covit igg ye bakmisti 250 nin üstünde bağışıklığım ama üçüncü doz konusunda kararsız kaldım.. kadın dogumcumla goruşcem gidince ama Ocak 10 da randevum.. bende cevaplarinizj takip ediyorum suan

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
Aile hekimine gittim şimdi buna sen karar vermelisin ama olmanı tavsiye ederim dedi hamileler corana olduklarında en agır geçilenlerden dedi ama sağlık ocağında değil hastahanede ol ve kadın doğum doktoruna danış öyle ol dedi 11 de randecum bar doktorumla ona bi danışayımda ol derse olacağım çünkü fabrikada çalışıyorım kalabaklık ortamda
Ben hamileliğim 2. ayında oldum covit. Hiç aşım olmamasına rağmen çok şükür iki gün ağrım oldu başka hiç bir şeyim olmadı. Ağrılar evet çok şiddetliydi ama şimdi aynısını yaşıyorum 6. ayımda. Hamilelikte aşıya hoç güvenmiyorum ben.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar