ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 959 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Niye kız ne dedim de ayıp. Akşam baya bir konuştuk onunla oda tamam maaassi alınca al istediğini dedi. Ne var bunda
Bişey yok özür dilerim, öyle takılmak istedim sana biliyorum ne demek istediğini , şaka yaptım sadece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Paşa’ya❤️
Çok sağol bitanem 💝 senin bebeğin kaç aylık bide tanışalım canım, ben pek giremiyorum ya bir çoğunuzun ismini bilmiyorum

Gece işini halletttim sonra ikna oldu gibisinden anlamıştır o😁
Yok canım öyle anlamadım ama onun gibisinden şaka yapmak istedim , o yüzden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bişey yok özür dilerim, öyle takılmak istedim sana biliyorum ne demek istediğini , şaka yaptım sadece

Çok sağol bitanem 💝 senin bebeğin kaç aylık bide tanışalım canım, ben pek giremiyorum ya bir çoğunuzun ismini bilmiyorum

Yok canım öyle anlamadım ama onun gibisinden şaka yapmak istedim , o yüzden
Ne ozuru mariyam 🤦🏻‍♀️özür dilenecek bir şey yok 😘 canımsın 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Yesil mercimek Suda kaynatyosun ayri Tavada domates rendesi sarimsak az bise salca atib kavuryosunuz cok az suv koyub sos yapiyosunuz pismis mercimek suvini Erista ekliyosunuz 5dakika kayniyo pisiyo zaten sosu ustuna dokyosun maydanoz az bise kimyon azbise karabiber bi kaynatib kapatyosun tadi muhtesem isterseniz kirmizi havuc renda yapibda karistirseniz tadi guzel olur cocuklar bayilyolar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tatlı kabağı bal kabağı gibi oluyor canım ama tatlıda değil çorbada yemeklerde kullanılıyor çorbası lezzetli oluyor ☺️

Afiyet olsun MİNNAKLARA🥰bende kahvaltısına
Haşlanmış yumurta sarısı, az muz veya az sarı elma rendesi,az beyaz peynir veya ince rendelenmiş kaşar peyniri,2 adet bebe bisküvisi,1 çay kaşığı ceviz çekilmiş,eğer varsa biraz tahin ile pekmez yine seninkine yakın bir kahvaltı severek yiyor ☺️

Afiyet olsun MİNNAKLARA🥰bende kahvaltısına
Haşlanmış yumurta sarısı, az muz veya az sarı elma rendesi,az beyaz peynir veya ince rendelenmiş kaşar peyniri,2 adet bebe bisküvisi,1 çay kaşığı ceviz çekilmiş,eğer varsa biraz tahin ile pekmez yine seninkine yakın bir kahvaltı severek yiyor ☺️

Afiyet şifa olsun inşallah 🥰🤲
Aynn canım 😍 bende o kahvaltıya ceviz muz pekmez ekleyip çıkartıyorum, gerçekten hem tok tutuyor hemde çok besleyici 💝

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar