Corona aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrakarabaş tarafından oluşturulan Corona aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,257 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona aşısı
Konbuyu başlatan Esrakarabaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan havis

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktorum ilk aylarda onermiyordu aşıyı. Şuan 25 haftalığım biontech yaptırmamı istiyor. Gebelerde çok zor geçmeye başladığını bebeğe bir etki yapmadığının araştırıldığını söyledi. Sizler yaptırdınız veya düşünüyor musunuz
Nasıl önerdi anlamadım benim doktorun çocukta kalp hızının yükseldiğini söyledi dün kontrol de bebeğin kalp atışı hızlı çıktı hemen dedi aşı oldun mu diye genellikle aşı olanlar da bebek kalp hızı yükseliyor muş bende olmayı düşünmüyorum emzirme açısından

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gercek mi canım😳 benim korktuğum da buydu işte bebekte ters bisey olmasından çok korkuyorum
Nasıl önerdi anlamadım benim doktorun çocukta kalp hızının yükseldiğini söyledi dün kontrol de bebeğin kalp atışı hızlı çıktı hemen dedi aşı oldun mu diye genellikle aşı olanlar da bebek kalp hızı yükseliyor muş bende olmayı düşünmüyorum emzirme açısından

Kaç haftalık kalp hızı kaç çıktı acaba

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık kalp hızı kaç çıktı acaba
33 haftalık nts de belli oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gercek mi canım😳 benim korktuğum da buydu işte bebekte ters bisey olmasından çok korkuyorum
Evet hemen yüksek çıkınca dedi aşı oldun mu diye sordu

Evet hemen yüksek çıkınca dedi aşı oldun mu diye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalık nts de belli oldu

Evet hemen yüksek çıkınca dedi aşı oldun mu diye sordu

Peki şimdi nasıl bebeğin canım normale döndü mü kalp atışları? Kızdı mı doktorun niye aşı oldun diye bazı doktorlar da aşıyı önermiyor tövbe yarabbim ne yapacağımızı şaşırdık 😳🤣

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Peki şimdi nasıl bebeğin canım normale döndü mü kalp atışları? Kızdı mı doktorun niye aşı oldun diye bazı doktorlar da aşıyı önermiyor tövbe yarabbim ne yapacağımızı şaşırdık 😳🤣
İyi çok şükür yok sana bağlı dedi ister ol ister olma ama ben mesuliyeti kabul edemem dedi yani bebeğe bir şey olursa karışmam demeye getirdi 😂😂

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktorum ilk aylarda onermiyordu aşıyı. Şuan 25 haftalığım biontech yaptırmamı istiyor. Gebelerde çok zor geçmeye başladığını bebeğe bir etki yapmadığının araştırıldığını söyledi. Sizler yaptırdınız veya düşünüyor musunuz
Ben ilk doz Biontech oldum Bi yan etkisini görmedim 1 hafta oldu aşı olalı dün de doktor kontrolüne gittim organ taramaya falan gidim hiç bir sorun yoktu herşey yolunda dedi bende çok kararsız kalmıştım yaptırırken ama en azından karnımdaki oğluşum korunur. Aşı olan herkes korkuttu beni yok ağrın olur, yok başın ağrır, dikkat hasta olursun falan diye benim bünyem zayıf olmasına rağmen çok şükür kolum bile ağrımadı kuzum inşallah sende de bişey olmaz eğer yaptırırsan.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar