Corona aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrakarabaş tarafından oluşturulan Corona aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,288 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona aşısı
Konbuyu başlatan Esrakarabaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan havis

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum olmamda sakınca gormedi ama illa şunu da yaptir demedi bende çok araştırdım biontec olan çok yan etki yapiyomus normal insanlarda gebelikte biontec onermiyolarmis bende iki doz sinovac oldum aşıyı yapan kişi de dedi gebelere sinovac yapiliyo diye öbürü riskli olabilir dedi yarın 36 haftalık olcaz bugün kontrolum var şimdilik herşey yolunda çok şükür yan etki yapmadi bende daha önce de covid olmadim aşı olduk diye de olmayacağımız anlamına gelmez önlemini alalimki hafif şekilde atlatalım olursak da bugün trt haber de operatör doktor açıklama yaptı aşının gebelerde ve emziren annelerde bir zararı yok olabilirsiniz diye insallah saglicak la alırız kucaklarimiza bebislerimizi

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum olmamda sakınca gormedi ama illa şunu da yaptir demedi bende çok araştırdım biontec olan çok yan etki yapiyomus normal insanlarda gebelikte biontec onermiyolarmis bende iki doz sinovac oldum aşıyı yapan kişi de dedi gebelere sinovac yapiliyo diye öbürü riskli olabilir dedi yarın 36 haftalık olcaz bugün kontrolum var şimdilik herşey yolunda çok şükür yan etki yapmadi bende daha önce de covid olmadim aşı olduk diye de olmayacağımız anlamına gelmez önlemini alalimki hafif şekilde atlatalım olursak da bugün trt haber de operatör doktor açıklama yaptı aşının gebelerde ve emziren annelerde bir zararı yok olabilirsiniz diye insallah saglicak la alırız kucaklarimiza bebislerimizi
Amin canım inşallah hayırlısıyla alırız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk doz Biontech oldum Bi yan etkisini görmedim 1 hafta oldu aşı olalı dün de doktor kontrolüne gittim organ taramaya falan gidim hiç bir sorun yoktu herşey yolunda dedi bende çok kararsız kalmıştım yaptırırken ama en azından karnımdaki oğluşum korunur. Aşı olan herkes korkuttu beni yok ağrın olur, yok başın ağrır, dikkat hasta olursun falan diye benim bünyem zayıf olmasına rağmen çok şükür kolum bile ağrımadı kuzum inşallah sende de bişey olmaz eğer yaptırırsan.
Çok şükür inşallah da olmaz tatlım. Bende yaptırmak istiyorum maske falan dikkat ediyorum mesafeli az kişiyle görüşüyorum ama sonuçta iki çocuğum okula gidip geliyor.

A

Atike

Guest
Bende ilk dozu doktor tavsiyesi üzerine oldum çünkü çevremde koronodan ölen hamileler hamile entube hastalar olmaya başladı o yüzden daha çok korktum ve oldum

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah hayırlısıyla alırız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür inşallah da olmaz tatlım. Bende yaptırmak istiyorum maske falan dikkat ediyorum mesafeli az kişiyle görüşüyorum ama sonuçta iki çocuğum okula gidip geliyor.
İşte okula giden çocukların için bile olmalısın bence Allah korusun sonuçta amacımız tedbir almak balım inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder sağlıkla ben hiç bir yan etki görmedim dediğim gibi Biontech olmama rağmen çok şükür iyiydim bebeğim de iyi çok şükür

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyken covid aşısı olduktan sonra herhangi bi kan sulandırıcı kullanmanızı söyledimi doktor ???? Yada aşıyı oldunuz mesela hiçbişey kullanmadınızmı

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyken covid aşısı olduktan sonra herhangi bi kan sulandırıcı kullanmanızı söyledimi doktor ???? Yada aşıyı oldunuz mesela hiçbişey kullanmadınızmı
Ben 2 hafta önce oldum Biontech hiç bişey söylemedi doktor bana aşıyı olduktan bir hafta sonra da kontrole gittim herşey yolunda demişti. Kan sulandırıcı neden kullanılır ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar