Corona olmuşum😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Corona olmuşum😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,314 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona olmuşum😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selinyilmaz

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim kaç gündür halsizlik öksürük vardı dün test verdim pozitif çıktı benim gibi gebeyken korona olup atlatan varmı varsada ne yiyip içtiniz bebeğe bişey olmadı dimi?
Geçmiş olsun canım ben de covit oldum 20 haftalıkken aşiliydim Hafif atlattım yeme içme konusunda bol su sebze meyve kuru yemiş. sirkeli su ile ağzına gargara yap çok iyi geliyor Bebek çok şükür şimdilik iyi bi sıkıntı yok inşallah sonrasında da olmaz.

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar
benim 2 hafta oldu atlatali.ilk 3 gün zor geçti belimden aşağı bacaklarım ağrıyordu.Burnum tıkandı ve başım döndü ve istifra ettim sanki ilk gebelik zamanları gibi. tansiyon sandım sağlık ocağında hemsire test ver covite benziyor dedi.Bol c vitamini özellikle mandalina havuç ve nar,magnezyum vitamini ve canım yemek istemediğinde yoğurt ve süt. öksürük başlayınca da sarımsaklı yağ kürü yaptim ama şimdi hamileler yapıyor mu bakmadım nete filann bisey olmadi çok sukur ki Allhtan öksürük çok sürmedi.burum tıkanıklığı icin sirkeli su yaptim burnuma çektim ağzıma gargara.Benim dr devlet hastanesinde randevulu hic bisey soramadım o yüzden böle atlatmaya çalıştım siz dr unuzla paylaşırsanız ona sormadan yapmayın bisey isterseniz sonucta gebeyiz.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya sen corona oldunmu? Ya kulagım batık burnum tıkalı öksürüyorum burnum akıyor. Halsizim başım ağrıyor. Tansiyonum kalkdı sandım dün ama kalkmamış. Dünden beri kafam çatlıyor karona elametlerimi bunlar?
Evet canım bu 2. Oluşum benim ilkinde hamileydim daha ağır geçirmiştim ama bunda iyiyim hafif geçiriyorum hem aşılıyım hemde vucüdüm bağışıklık kazanmış izolasyon ekibi buna bağladı 1 hafta kaldı karantinama ama gayet iyiyim şükür

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ben de covit oldum 20 haftalıkken aşiliydim Hafif atlattım yeme içme konusunda bol su sebze meyve kuru yemiş. sirkeli su ile ağzına gargara yap çok iyi geliyor Bebek çok şükür şimdilik iyi bi sıkıntı yok inşallah sonrasında da olmaz.
Çok sağol canım benim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim kaç gündür halsizlik öksürük vardı dün test verdim pozitif çıktı benim gibi gebeyken korona olup atlatan varmı varsada ne yiyip içtiniz bebeğe bişey olmadı dimi?
Ya allah korusun bebeyinide senide canim ben 15 haftaliken karona oldum bebeyim cok wukur iyi atlatdik hic bi wey olmadi min wukur rabim sanada yardimci olsun

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bu arada geçniş olsun canım.Ben de koku almıyorum ama tat ala biliyorum koronaml yanl?
Kuzum tat ve kokunda yoksa sen Bi test ver evde çocuklarda var Allah korusun riske atma bana gelen izolasyon ekibi en büyük ilacın soğanı rendele suyunu şırıngayla çekip burnuna sık sirkeyle gargara yap ve bol limonlu yeşil salatayada sirke katıp ye dedi dene istersen

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar
benim 2 hafta oldu atlatali.ilk 3 gün zor geçti belimden aşağı bacaklarım ağrıyordu.Burnum tıkandı ve başım döndü ve istifra ettim sanki ilk gebelik zamanları gibi. tansiyon sandım sağlık ocağında hemsire test ver covite benziyor dedi.Bol c vitamini özellikle mandalina havuç ve nar,magnezyum vitamini ve canım yemek istemediğinde yoğurt ve süt. öksürük başlayınca da sarımsaklı yağ kürü yaptim ama şimdi hamileler yapıyor mu bakmadım nete filann bisey olmadi çok sukur ki Allhtan öksürük çok sürmedi.burum tıkanıklığı icin sirkeli su yaptim burnuma çektim ağzıma gargara.Benim dr devlet hastanesinde randevulu hic bisey soramadım o yüzden böle atlatmaya çalıştım siz dr unuzla paylaşırsanız ona sormadan yapmayın bisey isterseniz sonucta gebeyiz.
Çok sağol canım benim dediklerini yapıcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya allah korusun bebeyinide senide canim ben 15 haftaliken karona oldum bebeyim cok wukur iyi atlatdik hic bi wey olmadi min wukur rabim sanada yardimci olsun
Çok sağol canım benim inşallah biran önce atlatırız🤲

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aklınızda bulunsun ben ilk covid geçirdiğimde izolasyon ekibi beni çok zorladı hastaneye götürmek için kapıya gelenler Bi Dru aradı hoparlörden benimle konuştu ve kesinlikle geleceksin görmem lazım dedi ben kendi Dr aradım hemen ve asla gitmeyeceksin kanaman hareketsizlik veya aşırı ağrın olmadığı sürece yatıp dinlen onlarla gitmene izin veremem dedi iyileştikten sonra doktoruma gittiğimde sordum sana o zaman ne yapacaklarını ne ilaç vereceklerini bilmediğim için izin vermedim dedi

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım benim dediklerini yapıcam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol canım benim inşallah biran önce atlatırız🤲
Bolca su ic limonlu su d vitamini bide c vitamini sebze meyve ye en cokda canim beni onlar ayakda tutdu wimdi cox wukur 25 haftalikiz her wey iyi bu arada ben hastanede yatmadim evde atlatdim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar