Corona olmuşum😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Corona olmuşum😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,314 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona olmuşum😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selinyilmaz

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aklınızda bulunsun ben ilk covid geçirdiğimde izolasyon ekibi beni çok zorladı hastaneye götürmek için kapıya gelenler Bi Dru aradı hoparlörden benimle konuştu ve kesinlikle geleceksin görmem lazım dedi ben kendi Dr aradım hemen ve asla gitmeyeceksin kanaman hareketsizlik veya aşırı ağrın olmadığı sürece yatıp dinlen onlarla gitmene izin veremem dedi iyileştikten sonra doktoruma gittiğimde sordum sana o zaman ne yapacaklarını ne ilaç vereceklerini bilmediğim için izin vermedim dedi
Bebeğin hareketlerinimi takip ettin cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bolca su ic limonlu su d vitamini bide c vitamini sebze meyve ye en cokda canim beni onlar ayakda tutdu wimdi cox wukur 25 haftalikiz her wey iyi bu arada ben hastanede yatmadim evde atlatdim
Bende evdeyim cnm ama bebeğime bişey olursa diye korkuyorum

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim kaç gündür halsizlik öksürük vardı dün test verdim pozitif çıktı benim gibi gebeyken korona olup atlatan varmı varsada ne yiyip içtiniz bebeğe bişey olmadı dimi?
Ben oldum hiç korkma limon çayı
Zencefil çayı sarımsak vitamin c tûket
Geçmiş olsun

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin hareketlerinimi takip ettin cnm

Bende evdeyim cnm ama bebeğime bişey olursa diye korkuyorum
Evet canım korkma kendini odaklama öyle normalmiş gibi davran psikolojik olarak bebek etkilendiği için hareketsiz kalıyor ben çok ağlıyordum eklem agrısından ölüyordum resmen bebeğim 2 gün hareketsiz kaldı kalktım duş aldım çikolata yedim öyle hareket etti biran önce atlatırsın inşaAllah sağlıkla kucağına alırsın canım

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum hiç korkma limon çayı
Zencefil çayı sarımsak vitamin c tûket
Geçmiş olsun
Çok sağol canım benim

Evet canım korkma kendini odaklama öyle normalmiş gibi davran psikolojik olarak bebek etkilendiği için hareketsiz kalıyor ben çok ağlıyordum eklem agrısından ölüyordum resmen bebeğim 2 gün hareketsiz kaldı kalktım duş aldım çikolata yedim öyle hareket etti biran önce atlatırsın inşaAllah sağlıkla kucağına alırsın canım
Çok sağol cnm benim pazartesi günü kontrolüm vardı özele gidiyordum doktoru aradım gelme dedi pandemi hastanesine git takibini orda yaptır dedi gelen ekiplere sordum sen gitme ambulansı ara onlar götürsün dedi son ayda olduğum için korkuyorum bebeğim nasıl suyu nasıl siz gitmişmiydiniz doktıra

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim kaç gündür halsizlik öksürük vardı dün test verdim pozitif çıktı benim gibi gebeyken korona olup atlatan varmı varsada ne yiyip içtiniz bebeğe bişey olmadı dimi?
Bende hafta önce atlattım 4 aylık hamileyim sumak suyu içtim mandalin portakal limon yedim kemik suyu yemeği yaptım iyi düşün son ayin dikkat et

M

Melis Ada

Guest
Doktorunuza danışın mutlaka. Kan sulandırıcı iğne kullanmak gerekiyor. Ben 24 haftalıkken delta mutantlı covid geçirdim şuan 36 haftalığım halen göbekten kan sulandırıcı kullanıyorum. Doğumdan sonra 40 gün daha devam edeceğim. Bu çok önemliymiş. Oldukça hafif geçirdim ama beslenmeme çok dikkat etmiştim. Bol meyve ve Vitamin takviyesi almıştım.

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34+4 de testim pozitif çıktı şuan 35 hafta +1 günlük yarın 5 gün olacak hastanede yatali öksürüğün çok var yoruyor artık koku alamıyorum tat alamıyorum umarım çabucak atlatırız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar