Corona

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naazru tarafından oluşturulan Corona başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,389 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Corona
Konbuyu başlatan Naazru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naazru

Naazru

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar dogum olacağı zaman aşı olmayanlar için PCR testi istiyorlar mı devlet özel farkediyor mu ? Yada şu soru daha mı doğru olacak Doğuma girmeden önce aşı da olsanız Pcr isteniyor mu?

Ö

Öznur55

Guest
Doğumda pcr testi isteniyor hem anneye hem refaketçiye test yapılması lazm yoksa doğum yapamazsn aşılı aşısız farketmiyor. Cuma günü doğumum var bugun akşam verdik testi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar dogum olacağı zaman aşı olmayanlar için PCR testi istiyorlar mı devlet özel farkediyor mu ? Yada şu soru daha mı doğru olacak Doğuma girmeden önce aşı da olsanız Pcr isteniyor mu?
Aşılı aşısız fark etmiyor canım ama 3 aşılı olanlara istemiyorlar artık diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum refakatçiden test istemediler benim doğumumda sadece ben yaptırdım hastaneden hastaneye değişiyor bu kurallar doğum yapacağın hastaneye sorarsan daha net bilgi alırsın

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğimin son döneminde covit geçirdim sanirim ondan istemediler.Ama diger sezeyanlardan istediler.

Naazru

Kayıtlı Üye
rank
PcR testi artık sadece semptom gösterenler yapacakmış doğru mudur
Aşılı aşısız fark etmiyor canım ama 3 aşılı olanlara istemiyorlar artık diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum refakatçiden test istemediler benim doğumumda sadece ben yaptırdım hastaneden hastaneye değişiyor bu kurallar doğum yapacağın hastaneye sorarsan daha net bilgi alırsın
Teşekkür ederim xanim pazartesi günü kontrolüm var soracağım inşallah

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Özel yada devlet farketmiyor PCR istiyolar 1 ay önce hastanede yattım devlet Hastanesiydi PCR yapıldı doğumumu Allah izin verirse özelde yapacağım ordada PCR testi istediklerini yanımda kalacak refakatçi ında aşılı ve HES koduyla yanımda durabilecegini söyledi ayrıca devlet hastaneleri refakatçi içinde PCR testi istiyor

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 ay once devlette yaptim acilde gitmemistim gun verildi doguma gittim ama test istemediler

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce doqum yaptım normal doqum dewlette test felan wermedim kuşum istemedilerde

Tüm sayfalar yüklendi.