Covid-19 Aşısı Oldunuz Mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Celest tarafından oluşturulan Covid-19 Aşısı Oldunuz Mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid-19 Aşısı Oldunuz Mu?
Konbuyu başlatan Celest
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse53

Celest

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar,

Forumu yeni buldum ve yeni katıldım.

Merak ettiğim şey ise aşı oldunuz mu? Olduysanız hangisini oldunuz?

29. haftamdayım ve doktorum ilk zamanlar tavsiye etmiyordu. Ama şimdi olup olmama kararını bana bıraktı. Ben de emin olamıyorum. Alerjik bir bünyem var.

Benim gibi olup aşı olan, olumsuz bir durum yaşayan var mı?

I

Iki kiz bir oğlan annesi

Guest
Selam arkadaşlar,

29. haftamdayım ve doktorum ilk zamanlar tavsiye etmiyordu. Ama şimdi olup olmama kararını bana bıraktı. Ben de emin olamıyorum. Alerjik bir bünyem var.

Ben 26 haftalık hamileyim bende ritim bozukluğu vardı bazı ilaçlara karşı da alerjim vardı antibiyotik gibi falan dün sinovac aşısının 1 inci dozunu yaptırdım çok şükür hiç bir tam etki dahi yapmadi

Selam arkadaşlar,

Ben yaptirmayacagim cnm doktorumda onermedi ztn doğumdan sonra yaptırım

I

Iki kiz bir oğlan annesi

Guest
Bende 27 haftalık gebeyim doktorum önermedi sorduğumda.
Ben doktoruma danistim sakınca görmedi onun üzerine yaptırdım ilk dozu ikinci doz için doktora danismam gerektiği söylendi tekrar çünkü ikinci doza kadar 30 haftaligi geçmiş olacak bir sıkıntı olur mu diye danisip bir sakınca yoksa yaptirabilecegim bilgisi verildi

B

Büşra nur

Guest
Yurt dışında hic bir ulkede ne hamilelere nede emziren annelere kesinlikle asi yapmiyolarlar bende yatırımiycam ama yaptirip yaptirmamak kisinin istegine bağlıdır benim gorusum

Celest

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum önce önermedi, sonra da size bırakıyorum dedi. Ben bugün bir doz BionTech oldum. Ağrı falan olmadı.

Aşısız daha riskli hissettim çünkü Delta varyantından çekindim. Maskeyle geliyorum çok kalabalığa girmiyorum ama eşim girip çıkıyor bana bulaştırır diye tedirgin oldum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar,

Ben olmadım doğumdan sonraya kadar da olmayı düşünmüyorum geçenlerde sağlık ocağında ebe 29 haftaya kadar süresi var demişti sonrasında yapmıyoruz gebelere istiyorsan o zamana kadar gel yapalım dedi

Timurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktoruma danistim sakınca görmedi onun üzerine yaptırdım ilk dozu ikinci doz için doktora danismam gerektiği söylendi tekrar çünkü ikinci doza kadar 30 haftaligi geçmiş olacak bir sıkıntı olur mu diye danisip bir sakınca yoksa yaptirabilecegim bilgisi verildi
Belkide covid geçirdiğimden dolayı önermemiştir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar