Covid-19 aşısı acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Covid-19 aşısı acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,016 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid-19 aşısı acil
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktoruma danıştım covid aşısı olabilirmiyim diye olabilirsin dedi zararı olmaz dedi doğumuma 1.5 hafta var aşımı oldum arkadaşım son 3 ay kala aşı yapılmasını önermiyorlarmış dedi gerçi aşıyı oldumda bu konu hakkında bilgisi olan yada doguma yakın aşı vurulan varmı acaba?

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktoruma danıştım covid aşısı olabilirmiyim diye olabilirsin dedi zararı olmaz dedi doğumuma 1.5 hafta var aşımı oldum arkadaşım son 3 ay kala aşı yapılmasını önermiyorlarmış dedi gerçi aşıyı oldumda bu konu hakkında bilgisi olan yada doguma yakın aşı vurulan varmı acaba?
Öyle şeyler düşünme millet son gün bile oluyor kuzum

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildiğim son değil de ilk üç ay onerilmiyor bende oldum dogumuma 1 ay var bişey olmuyo canım zaten bebek büyümüş oluyo

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim herkes doktordan daha mi iyi bilecek de bende sordum doktor a 3 uncu doz için olabilirsin dedi ama günü gelmemiş daha o yüzden yapmadılar 3 uncuyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

25 haftalık yaparlarmı yada 23 hafrslıkken
Ben ilkiini 24 de ikinciyi 31 de oldum

25 haftalık yaparlarmı yada 23 hafrslıkken

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim herkes doktordan daha mi iyi bilecek de bende sordum doktor a 3 uncu doz için olabilirsin dedi ama günü gelmemiş daha o yüzden yapmadılar 3 uncuyu

Ben çok kararsızım kızlar

Z

Zümberra

Guest
Ne alakası var ki ben 32 hastalıkken yaptırdım , sdc ilk 3 ay bebeğin vücut organlarının gelişimi için önerilmiyor .

L

Leyla Mukyan

Guest
Bende
30.haftamda ilk dozumu oldum ikinci dozda 33.haftada bisey olmaz allahin izniyle Rabbım hepimize sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Tüm sayfalar yüklendi.