Covid-19 aşısı acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Covid-19 aşısı acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid-19 aşısı acil
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktoruma danıştım covid aşısı olabilirmiyim diye olabilirsin dedi zararı olmaz dedi doğumuma 1.5 hafta var aşımı oldum arkadaşım son 3 ay kala aşı yapılmasını önermiyorlarmış dedi gerçi aşıyı oldumda bu konu hakkında bilgisi olan yada doguma yakın aşı vurulan varmı acaba?
İyi yapmışsın canım bebegin doğduktan sonra gelen giden olacak e havalar da soguyor antikorların oluşmuş olacak aşı olman iyi olmuş bence

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha olmadım çok korkuyorum bugün 25 haftalık olduk
Korkma kuzum ne olursun tam zamanı bak ol bence hamile ölümleri çok arttı bebeğini de kendini de koru bende asla olmayacam diyodum ama yok böyle baş edemeyecem tamam ben biyere çıkmıyorum ama gelen giden oluyor olacak kış geliyor e doğumdan sonra birsürü insan gelecek bebek görmeye yani iş işten geçmeden olmak lazım. Evet çok yalan yanlış bilgiler geziyor ortalıkta oda bizim kafamızı karıştırıyor ama artik sağlık bakanı da hamileler olsun diyor sağlık bakanından profesörlerden daha mi iyi biliyor etrafımızdakiler. Etrafa kulaklarını tika 🙏 tamam aşı olduktan sonra da covid olabiliriz ama hafif atlatırız ölmeyiz ama aşı olmazsak ölme ihtimalimiz var bu bi gerçek 😖😣

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum ne olursun tam zamanı bak ol bence hamile ölümleri çok arttı bebeğini de kendini de koru bende asla olmayacam diyodum ama yok böyle baş edemeyecem tamam ben biyere çıkmıyorum ama gelen giden oluyor olacak kış geliyor e doğumdan sonra birsürü insan gelecek bebek görmeye yani iş işten geçmeden olmak lazım. Evet çok yalan yanlış bilgiler geziyor ortalıkta oda bizim kafamızı karıştırıyor ama artik sağlık bakanı da hamileler olsun diyor sağlık bakanından profesörlerden daha mi iyi biliyor etrafımızdakiler. Etrafa kulaklarını tika 🙏 tamam aşı olduktan sonra da covid olabiliriz ama hafif atlatırız ölmeyiz ama aşı olmazsak ölme ihtimalimiz var bu bi gerçek 😖😣
Olacam çarşamba günü kontrole gidecem sorum doktora olacam o gün sizlere yazarum

Tüm sayfalar yüklendi.