Covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,979 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler
Covid aşısı olmayanları doğuma almiyolar mi öyle duydum şuan 36 haftalık hamileyim sezeryan doğum yapicam son haftalarim az kaldı aşı da olamam heralde aşı olmayıp devlette doğum yapan varmı cevaplarınız için teşekkür ederim 🤗

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler
Covid aşısı olmayanları doğuma almiyolar mi öyle duydum şuan 36 haftalık hamileyim sezeryan doğum yapicam son haftalarim az kaldı aşı da olamam heralde aşı olmayıp devlette doğum yapan varmı cevaplarınız için teşekkür ederim 🤗
Ben ilkkez sızden duydum kı inşallah oyle bırsey yoktur çünkü bızde ası yaptırmadık

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sanmam yalan haberdir ne yapacaklar Doğuma almayıp ölüme. Mi terkedecekler hamilelierin yüzde 80 i aşısız imkansız merak etmeyin öyle birşey yoktur

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler
Aaaa gerçekten mi canım duymadım yeni mi çıkmış bu haberlerde mi duydun

Tüm sayfalar yüklendi.