Covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,991 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid aşısı
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler
Covid aşısı olmayanları doğuma almiyolar mi öyle duydum şuan 36 haftalık hamileyim sezeryan doğum yapicam son haftalarim az kaldı aşı da olamam heralde aşı olmayıp devlette doğum yapan varmı cevaplarınız için teşekkür ederim 🤗
Sanmıyorum onlar doğuma Almadı diye doğurmayacakmıyız 😀 tedavi hakkımızı alamazlar ben hiç duymadım birde hiç bir gebe buna zorlanamaz ellerinde kesin veriler olmadığı sürece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hic covid geçirmedim test mest de olmadim haliyle tabi ama aşı yaptırdım hastalık mastalik değil de test den korkum var açıkçası hayırlısı bakalım sağ saglim doguralim da onu da gerekirse yaptirriz
Hangi aşıdan oldun bende bu aralar çok kararsızım olup olmamakta kesin bi şekilde olmayı düşünmüyordum ama son zamanlarda ki durumlardan dolayı olsammı olmasammı diyorum kaç haftalıkken oldun bebekte bi sorun oluştu mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar