Covid miyim bilmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Covid miyim bilmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Covid miyim bilmiyorum
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifelif26

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 24 haftalık hamileyim pazar gününden beri öksürük baş ve göğüs ağrısı yaşıyorum bel ağrımda var tabi kaç gecedir gidiyorum hastaneye ilaç verip gönderiyorlar dün gece gittiğimde doktor bana 1 saat içinde çok ağır hastam var seni oraya yatırmak istemiyorum dedi değilsen bile olursun dedi test vermemi de istemedi ama bugün önüme bişey çıktı covid geçirip sonrasında doğumda sıkıntı yaşayan olmuş çok korkuyorum şuan napmam gerek bilmiyorum geçiren oldu mu daha önce doğum yapan ciğerlerim zarar görmüş müdür şuan ne düşüncem bilmiyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 24 haftalık hamileyim pazar gününden beri öksürük baş ve göğüs ağrısı yaşıyorum bel ağrımda var tabi kaç gecedir gidiyorum hastaneye ilaç verip gönderiyorlar dün gece gittiğimde doktor bana 1 saat içinde çok ağır hastam var seni oraya yatırmak istemiyorum dedi değilsen bile olursun dedi test vermemi de istemedi ama bugün önüme bişey çıktı covid geçirip sonrasında doğumda sıkıntı yaşayan olmuş çok korkuyorum şuan napmam gerek bilmiyorum geçiren oldu mu daha önce doğum yapan ciğerlerim zarar görmüş müdür şuan ne düşüncem bilmiyorum
Aşı yapmadın mı cnm inşallah degilsin dir

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bende covid olmuwdum 15 haftalikimda awi olmadim olmayacam bile kafam basmiyor sizin orada nasil izin veriyorlar anlayamiyorum bizim Azerbaycanda doktorlar yasak koymuw hamile olan Anne sut veren Anne awi olmaz hatda awi olsan bele 2.3 ay sonra hamile kalmaya izin veriyorlar cok wukur biz atlatdik wimdi 21 haftalikiz her wey yolunda Elhmedurullah inwallah sanda hic bi wey olmaz canim🤲🏻

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Bende covid olmuwdum 15 haftalikimda awi olmadim olmayacam bile kafam basmiyor sizin orada nasil izin veriyorlar anlayamiyorum bizim Azerbaycanda doktorlar yasak koymuw hamile olan Anne sut veren Anne awi olmaz hatda awi olsan bele 2.3 ay sonra hamile kalmaya izin veriyorlar cok wukur biz atlatdik wimdi 21 haftalikiz her wey yolunda Elhmedurullah inwallah sanda hic bi wey olmaz canim🤲🏻
Öyle mi ya ben olduysam da ağır atlatıyorum yani hiç iyi değilim bebeğe zarar verir diye kokuyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Öyle mi ya ben olduysam da ağır atlatıyorum yani hiç iyi değilim bebeğe zarar verir diye kokuyorum
Canim benim doktorum bana c vitamini d vitamini almami soyledi bolca su cay falan ic bide meyve sebze ye allahin izini ile hic bi wey olmaz atlatasan merak etme eyer awi olsan bizim burda hastalandin awi olmaq istediysen 6 ay sonra awi olmaya izin verilir 6 ay icinde asla olmaz sen yenede bolca sebze meyve ye c vitamini tuket

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm testi yaptır bence ihmal etme vitamin ve kan sulandırıcı kullanırsın en azından bebek için beklemek çözüm degil İnşAllah da yoktur öyle bişey temiz çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.