Covid oldum

• Konbuyu başlatan Beyzanur58888
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyzanur58888 tarafından oluşturulan Covid oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 686 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid oldum
Konbuyu başlatan Beyzanur58888
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyzanur58888
B

Beyzanur58888

Guest
Kizlar 30 haftalık hamileyim ve covid oldum bu durumu yasayipta sonrasında bebeğinde herhangi birşeyle karşılaşan oldu mu etkiliyor mu

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 30 haftalık hamileyim ve covid oldum bu durumu yasayipta sonrasında bebeğinde herhangi birşeyle karşılaşan oldu mu etkiliyor mu
Ben yeni karantinadan çıktım delta virüsü olmuştum.30 haftalık gebeyim bugün doktor randevum var korkuyorum ama hareketlerinde sorun yok bebeğimin.Gidip geldikten sonra inşAllah yoktur da sıkıntı olup olmadığını söylerim sana.Sen moralini yüksek tut ve yemene bak.Bol bol meyve su limon tüket.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bize de haber ver canım inşallah bebiş de çok sağlıklıdır ♥️
Ben yeni karantinadan çıktım delta virüsü olmuştum.30 haftalık gebeyim bugün doktor randevum var korkuyorum ama hareketlerinde sorun yok bebeğimin.Gidip geldikten sonra inşAllah yoktur da sıkıntı olup olmadığını söylerim sana.Sen moralini yüksek tut ve yemene bak.Bol bol meyve su limon tüket.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm çok dikkat et doktora çıktın mı ilaç verdi mi hangi belirtiler var çokmu ağır geçiriyorsun 😣Allahım yardımcın olsun 😔🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm çok dikkat et doktora çıktın mı ilaç verdi mi hangi belirtiler var çokmu ağır geçiriyorsun 😣Allahım yardımcın olsun 😔🤲

M

Mucize bebeğin annesi

Guest
Hiç korkma bende 17 haftalıkken geçirdim şuan 21 haftalık hamileyim çok şükür bişi olmadı bebegime ama bol bol c vitamini tüket portakal benim ilacım oldu

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşım 32 haftalık gebeyken korona oldu çok ağır geçti 5 gün yattı hastanede bebekte hiç bir sıkıntı yok içini ferah tut. Ben doğum yaptıktan 2 ay sonra bebemle korona geçirdim oğlan 2 günde atlattı resmen ben 10 gün süründüm bebeler güzel atlatıyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşım 32 haftalık gebeyken korona oldu çok ağır geçti 5 gün yattı hastanede bebekte hiç bir sıkıntı yok içini ferah tut. Ben doğum yaptıktan 2 ay sonra bebemle korona geçirdim oğlan 2 günde atlattı resmen ben 10 gün süründüm bebeler güzel atlatıyor
Ohh aman öyle olsun vala canım ya sen hamileyken aşı olmusmuydun🤔

Suzan ilkan

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna sor ve kan sulandırıcı kullan bende şuan deltavaryanti oldum bugün garantinam bitiyor şükür bol bol yemek ye ve elini sakinlikle burnuna gözüne deydirme benm beynine geçmişi virüs kafamda sizi vardı ama çok şükür ki atlattım şuan bebgim ve ben çok iyiyiz daha bende knturole gidemedim ama gidicen 21 de çok yemek ye ceviz limon faln ve evde gez fazla oturma ozamn nefes darliginda yapıyor ama kan sulandırıcı kesinlikle kullan pıhtı atıyor rabbim sizi korusun seni ve bebeğini guzum 😍🤲🤲 bende 26+3 değin daha

Tüm sayfalar yüklendi.