Covid temaslı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Covid temaslı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,587 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid temaslı
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙
Kızlar sanırım covid oldum tekrardan çok halsizim eklemlerim başım kulağım çok ağrıyor burnum yanıyor yutkunamıyorum memleketten döndüm eve yardımcı aldım testi pozitif çıkmış bütün gün temas ettik eşim psikolojik etkilendin diyor ama canım çok acıyor karantinaya aldım kendimi 4 5 gün sonra test vereceğim bebeğimde var ne yapacağım bilmiyorum hamileykende geçirdim aynı acıları birdaha yaşamak istemiyorum 🥺🥺
Ya bende öyleyim covidmiyim bende yani?🙄🙄🙄

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sanırım covid oldum tekrardan çok halsizim eklemlerim başım kulağım çok ağrıyor burnum yanıyor yutkunamıyorum memleketten döndüm eve yardımcı aldım testi pozitif çıkmış bütün gün temas ettik eşim psikolojik etkilendin diyor ama canım çok acıyor karantinaya aldım kendimi 4 5 gün sonra test vereceğim bebeğimde var ne yapacağım bilmiyorum hamileykende geçirdim aynı acıları birdaha yaşamak istemiyorum 🥺🥺
6 ay oldu mu korona olalı peki.? Altı ay içinde tekrar bulaşmiyor bildiğim kadarı ile. Ve umarım değilsindir psikolojiktir 🙏 Eğer varsa da Rabbim sorunsuz sıkıntısız atlatmanı nasip etsin bolca şifa versin 🙏

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım inşallah bişey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.