Covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnneEbru tarafından oluşturulan Covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,289 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid
Konbuyu başlatan AnneEbru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar herkes arada bir soruyor ama birde ben sormak istiyorum bir kaç tane özel doktora gittim covid aşısı için. aşıyı olma diyen var bana bırakan var 36 haftadan sonra yaptir diyen var 36 dan önce yaptir diyen var kimse net birsey söylemiyor 30 haftalığım suan hala kararsızım aşi olmakla olmamak arasında. Normalde aşı
taraftari biriyim ama gebelikte bi
tereddüt içerisindeyim. Sinovac olmak istemiyorum biontech istiyorum ama gebe iken biontech oldunuz mu kac haftalikken oldunuz doktorunuz ne dedi merak ediyorum yardimci olur musunuz fikir almak istiyorum
Cnm bende 2 doz biontech oldum hiç yan etkileri olmadı şuan 38 +3 günlüyüm 26 haftalık ilk doz 30 haftalık 2 doz oldum

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 2 doz biontech oldum hiç yan etkileri olmadı şuan 38 +3 günlüyüm 26 haftalık ilk doz 30 haftalık 2 doz oldum
Tesekkur ederim yorumun için.Seninde mi doktorun önermişti canim?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla aşı olmadım ama çok pişmanım olmadığım için koromada oldum, gripte oldum hamileliğimde bence hic düşünme ol biontech hamilelere en fazla önerilen aşı
Yaa nasil.gecirdin peki covid i, gecmis olsun

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar herkes arada bir soruyor ama birde ben sormak istiyorum bir kaç tane özel doktora gittim covid aşısı için. aşıyı olma diyen var bana bırakan var 36 haftadan sonra yaptir diyen var 36 dan önce yaptir diyen var kimse net birsey söylemiyor 30 haftalığım suan hala kararsızım aşi olmakla olmamak arasında. Normalde aşı
taraftari biriyim ama gebelikte bi
tereddüt içerisindeyim. Sinovac olmak istemiyorum biontech istiyorum ama gebe iken biontech oldunuz mu kac haftalikken oldunuz doktorunuz ne dedi merak ediyorum yardimci olur musunuz fikir almak istiyorum
32. Haftamda ilk dozumu oldum 39. Haftamdada ikinci dozumu olmuştum ikiside biontek doktorlarima önerisiyle oldum malum ilk hamilelikte insan çok heyecanli oluyo o dönemde özel devlet klinik üç doktora birden gittigim için üçüde önermişti olmalısın diye şimdi kapmasan bu hastalıği dogumda kapsan senin için dahada kötü olur demişlerdi bi sıkıntımız olmadı şükür 42 günlüğüz yani şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.