Covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gebe23 tarafından oluşturulan Covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,775 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Covid
Konbuyu başlatan Gebe23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebe23

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Aranıza yenı katıldım. Kafama takılan soru şu covıd asısı oldunuz mu? Eşim şu an covıd pozıtıf ıkı gündür acaba banada bulasmısmıdır bilmiyorum henüz belirti yok covıd gecıren aşı olan yada olmayan herkrz yorum yapabılır mı?😓

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Aranıza yenı katıldım. Kafama takılan soru şu covıd asısı oldunuz mu? Eşim şu an covıd pozıtıf ıkı gündür acaba banada bulasmısmıdır bilmiyorum henüz belirti yok covıd gecıren aşı olan yada olmayan herkrz yorum yapabılır mı?😓
Geçmiş olsun canım sen test vermedin mi ben aşı olmadım ama doğumdan sonra olacağım kısmetse aşı olan annelerde var bir sıkıntı yaşamamışlar

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım sen test vermedin mi ben aşı olmadım ama doğumdan sonra olacağım kısmetse aşı olan annelerde var bir sıkıntı yaşamamışlar
Cok sagol canım test bes gun sonra verılıyor dıye bılıyorum. Daha vermedım belırtı yok belırtı yokken erken veırısem yanlıs cıkar aşım var ama son aşı mı olmadım günü gectı hatta.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cok sagol canım test bes gun sonra verılıyor dıye bılıyorum. Daha vermedım belırtı yok belırtı yokken erken veırısem yanlıs cıkar aşım var ama son aşı mı olmadım günü gectı hatta.
İnşAllah da olmaz belirti canım dikkat et kendine 🙏

Canım ben doğumdan 6 ay sonra ilk doz aşımı oldum biraz etkileri ağır oldu hafif covid geçirdim daha geçen gün de ikinci dozumu oldum sadece kol ağrısı oldu başka da bi skıntı olmadı canım bence bekletme hemen aşını ol

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 doz biontec olmuştum 5 aylkken kuzum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben aşı olmadım düşünmüyorum şimdilik. Kadın doğum uzmanı var tanıdığım dün doğuma gelen bir anneye test yapıyorlar testi pozitif çıkıyor ama hiç bir belirtisi yokmuş 3 doz aşısını yaptırmış. Covid kıyafetlerini giyip doğumunu gerçekleştirdiler ikisi de sağlıklıydı. Doğum için hastaneye yatan tüm gebelere test zorunluymuş öyle anlamışlar.

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde covid geçirdi ben test yaptırdım çocuklarla negatif çıktı şükür 5 gün beklemeye gerek yok taksiye git yaptır canım ben kızım 3 aylikken ilk aşımı vuruldum 1ay sonra 2inci vuruldum ikinci ağır oldu ateş terleme yataklara düştüm resmen 1 gün boyunca sonra geçti

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde covid geçirdi ben test yaptırdım çocuklarla negatif çıktı şükür 5 gün beklemeye gerek yok taksiye git yaptır canım ben kızım 3 aylikken ilk aşımı vuruldum 1ay sonra 2inci vuruldum ikinci ağır oldu ateş terleme yataklara düştüm resmen 1 gün boyunca sonra geçti
3.aşımı temmuzda oldum şimdi hamılelıgım beş ayın içindeyım altı aya giricem.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar