Covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gebe23 tarafından oluşturulan Covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,760 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Covid
Konbuyu başlatan Gebe23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebe23

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Aranıza yenı katıldım. Kafama takılan soru şu covıd asısı oldunuz mu? Eşim şu an covıd pozıtıf ıkı gündür acaba banada bulasmısmıdır bilmiyorum henüz belirti yok covıd gecıren aşı olan yada olmayan herkrz yorum yapabılır mı?😓
[/QUOT
Pfizer: şu durumlarda aşı yaptirmayin diyom
r...
Eger hamileyseniz
Hamilelik dusunuyosaniz
Bebek emziriyosaniz
ve baska bi covit aşısı yaptirdiysaniz...
Aşı ureticisi bunu diyoken dr lar hangi cesaretle neye dayanarak herkese aşı yaptir diyo...? ve Turkiye de masaAllah insan vucuduna tek bi aşı degilde tum aşıları kokteyl yaptilar doz doz...
Ben guvenmiyorum ve asla yaptirmayi dusunmuyorum canim. benim dusuncem bu yonde... ' ben yaptirdim bana bi sey olmadi , bebegime bi sey olmadi' diyenlere de sasiriyorum.. Fahrettin Koca ne diyo;
"iki üç yıl icerisinde asinin ne gibi yan etkileri olacagini biz de bilmiyoruz".. bana bi sey olmadi demek icin cok erken yani daha iki üç yil var........... insaAllah omur boyu bi sey olmaz.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Selam kızlar. Aranıza yenı katıldım. Kafama takılan soru şu covıd asısı oldunuz mu? Eşim şu an covıd pozıtıf ıkı gündür acaba banada bulasmısmıdır bilmiyorum henüz belirti yok covıd gecıren aşı olan yada olmayan herkrz yorum yapabılır mı?😓
Insaallah bulasmamistir canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben oldum kuzum 2 dozuda şükür şuan 22+5 haftaligiz bir şeyimiz yok 🤲🏻

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki aşımı da oldum. 17 haftalıkken ilk aşıyı 22 haftalıkken ikinci aşımı oldum. Bir sıkıntı yaşamadım. Hatta şu an covid pozitifim şükürler olsun rahat geçiyor iki gün kas vücut ağrım oldu sonra geçti. Şu anki varyant çok bulaşıcı. Artık pozitif olanlar bile dışarıda. Sen bilirsin ama eğer günün gecmediyse aşını olmanı tavsiye ediyorum. Bebekle ilgili korkun olmasın gittiğim doktorlar hep bebek iyi sen kendine dikkat et dedi. Artık kaçmak zor covitten ama en az hasarla sıkıntıyla atlatmak önemli.

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben iki aşımı da oldum. 17 haftalıkken ilk aşıyı 22 haftalıkken ikinci aşımı oldum. Bir sıkıntı yaşamadım. Hatta şu an covid pozitifim şükürler olsun rahat geçiyor iki gün kas vücut ağrım oldu sonra geçti. Şu anki varyant çok bulaşıcı. Artık pozitif olanlar bile dışarıda. Sen bilirsin ama eğer günün gecmediyse aşını olmanı tavsiye ediyorum. Bebekle ilgili korkun olmasın gittiğim doktorlar hep bebek iyi sen kendine dikkat et dedi. Artık kaçmak zor covitten ama en az hasarla sıkıntıyla atlatmak önemli.
Cok gecmıs olsun temasım bıtınce aşı olucam👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşimde covid geçirdi ben test yaptırdım çocuklarla negatif çıktı şükür 5 gün beklemeye gerek yok taksiye git yaptır canım ben kızım 3 aylikken ilk aşımı vuruldum 1ay sonra 2inci vuruldum ikinci ağır oldu ateş terleme yataklara düştüm resmen 1 gün boyunca sonra geçti
Cok şükür negatif cıkmıssınız gecmıs olsun🤲

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım cok sagol

Tüm sayfalar yüklendi.