Sorum var Covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nidanın Annesi tarafından oluşturulan Covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,303 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid
Konbuyu başlatan Nidanın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nidanın Annesi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Korona olmuşum kızlar aşı olmuştum hafif mi gecer acaba
Geçmiş olsun kuzum insalalh çabuk atlatırsın bende emzirirken oldum o daha beter yavrumu gözüm gormedi ama mecbur o aç kalmasin diye maske takıp emzirdim ilk eşim sonra ben ve en son daha küçücük bebegim yakalandı bu lanet hastalığa Allah'ım hepimizi korusun ne diyelim bitmedi bu hastalık ya😥😥

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum insalalh çabuk atlatırsın bende emzirirken oldum o daha beter yavrumu gözüm gormedi ama mecbur o aç kalmasin diye maske takıp emzirdim ilk eşim sonra ben ve en son daha küçücük bebegim yakalandı bu lanet hastalığa Allah'ım hepimizi korusun ne diyelim bitmedi bu hastalık ya😥😥
Amin inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım. Bol su iç günde 3-4 defa ağzına burnuna tuzlu su çek maden suyuna limon sık biraz tuz bunla beraber sarımsak yut antibiyotik niyetine. İnşallah şifa olur🙏
İnşallah

Geçmiş olsun canım bağışıkligina bağlı ama inşallah hafif atlatırsın
Teşekkür ederim

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende yeni atlattım daha tam öksürüğüm geçmedi vücut toplayamadi tabi kendini de .ama bol bol bol su için çok önemli. meyve yiyin vitamin olsun vücut direncinizi artırmak çok önemli herkesin vücut yapısı farklı oluyor hamile olunca mı bilmiyorum ama ben ilk 3 gun ağır atlattım beslenme sayesinde atlattım sonra hafifledi şükür doktorumda parol icmemi söyledi oda iyi geldi ateşimi önledi. Sirkeli tuzlu suyla gargara yaptim boğazlarım hep .ins sağlıkla atlatin

Bende şuan koranayim ne kadar aşı olsamda hamilelikten dolayı zorlanıyorum.Oksuruk mahvediyorfevmis

Bende şuan koranayim ne kadar aşı olsamda hamilelikten dolayı zorlanıyorum.Oksuruk mahvediyor.😥
Geçmiş olsun öksürük bende de kaldı hala doktoruma sordum gebelik seferinden korkumdan keçiboynuzu özü yiyorum sabah akşam aç karna az az ye dedi birer kaşık yiyorum. pekmezi biraz karabiber koyup onuda denedim bunlar iyi geldi bide öksürük geldi mi hemen şu içiyorum çok öksürmemek için baya hafifledi ama tabi doktorunuza sorun öksürüğü ve yediğiniz şeyleri değişiyor hamile olunca durumlar farklı oluyir canım ben az az yiyorum şekerden dolayı.ama bol bol su çok önemli

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende yeni atlattım daha tam öksürüğüm geçmedi vücut toplayamadi tabi kendini de .ama bol bol bol su için çok önemli. meyve yiyin vitamin olsun vücut direncinizi artırmak çok önemli herkesin vücut yapısı farklı oluyor hamile olunca mı bilmiyorum ama ben ilk 3 gun ağır atlattım beslenme sayesinde atlattım sonra hafifledi şükür doktorumda parol icmemi söyledi oda iyi geldi ateşimi önledi. Sirkeli tuzlu suyla gargara yaptim boğazlarım hep .ins sağlıkla atlatin

Geçmiş olsun öksürük bende de kaldı hala doktoruma sordum gebelik seferinden korkumdan keçiboynuzu özü yiyorum sabah akşam aç karna az az ye dedi birer kaşık yiyorum. pekmezi biraz karabiber koyup onuda denedim bunlar iyi geldi bide öksürük geldi mi hemen şu içiyorum çok öksürmemek için baya hafifledi ama tabi doktorunuza sorun öksürüğü ve yediğiniz şeyleri değişiyor hamile olunca durumlar farklı oluyir canım ben az az yiyorum şekerden dolayı.ama bol bol su çok önemli
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun kuzum bende emzirirken oldun nerdeyse 1ö5 ay önce filan sadece parol içebiliyorsdum . Onun dışında dönüşümlü nane limon ve ballı süt içtim, aşırı soğan ve sarımsak tükettim, sade sodsya limon sıkıp onunla beraber sarımsak yuttum sağolsun arkadaşlarım bunlar demişti birde pekmez yedim her sabah aç karna 2 günde atlattm oğluma bulastırmadan maske ile dolaşıyordum evde

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.