Covit 19 asisi cikmis yaptiranlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Covit 19 asisi cikmis yaptiranlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,431 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit 19 asisi cikmis yaptiranlar
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nefise

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptirmak istemiyorum kizlar yaptiran var mi bilmiyorum zaten dusuk riskim var zorunlu mu bilmiyorum evden hastaneye hastanefen eve kimsede gelmiyor bende gitmem

Esma

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çıkmış yaptırmicam surda 70 günüm var sağ sağlım bı kucağıma alım yavrumu ona göre sonra bakicam zaten bı yere gittiğim yok. Eşim oldu aşı onda yan etki oldu korktum bide hamile olduğum için müdahale edemezler o yüzden ben düşünmüyorum aşıyı

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çıkmış yaptırmicam surda 70 günüm var sağ sağlım bı kucağıma alım yavrumu ona göre sonra bakicam zaten bı yere gittiğim yok. Eşim oldu aşı onda yan etki oldu korktum bide hamile olduğum için müdahale edemezler o yüzden ben düşünmüyorum aşıyı
Bende istemiyorum benim doguma cok zorunlu degil demi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim daha çıkmadı ama yapmayı düşünmüyorum
Iyiki de cikmamis kime sorsam yaptirma diyo

Benimde çıktı cnm ben yaptıracam doktora sordum 12 haftadan sonra yaptırabilirsin dedi
Benim icimden yaptirmamak geliyor zaten karantinada gibiyim bir yere gitmiyorum ki nereden bulasacak zarari var mi yan etkisi oluyor ama

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank

Yaptırmayın kızlar yaptıranlar hep şikayetçi baş ağrısı vücutda halsizlik felan yapıyomuş normal birinde böyle yapıyorsa biz hamileleri düşünemiyorum

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank

Benim icimden yaptirmamak geliyor zaten karantinada gibiyim bir yere gitmiyorum ki nereden bulasacak zarari var mi yan etkisi oluyor ama
Benim eşim kalabalık bir yerde çalışıyor canım 5000 kişi var fabrika da daha önce covid geçirdik birde seyahat ediyorum işlerden dolayı o yüzden yaptırmak istiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptirmak istemiyorum kizlar yaptiran var mi bilmiyorum zaten dusuk riskim var zorunlu mu bilmiyorum evden hastaneye hastanefen eve kimsede gelmiyor bende gitmem
Canım drlar kesinlikle yaptırın diyor ama insanın kafası karışıyor bence doğumu bekle yada druna sor onun görüşünü öğren sonra yine senin kararın ben çok karışığım bu konuda şunu bunu yap diyemiyorum 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar