Covit aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Irem6161. tarafından oluşturulan Covit aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit aşı
Konbuyu başlatan Irem6161.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Aşı olupta bebegini saglikli doguran var mi ve kaçıncı haftada oldukar ben cok korkuyorum 20 haftaligim bebege zarar vermiyor mu?? Asi olanlar nasil ikna oldunuz yaptırdıniz

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Ben bi türlü ikna olamıyorum kafam çok karışık eşim ol diyor ama ben korkuyorum genetik probleme neden olcak diye
Bende korkuyorum bi yandan dogumda kötü bisey olur mu diye düşünüyorum bebege ne gibi zarar gelir bilemiyorum yaptıranlar hic sorun olmadı diyor ama ne belli bende olmayacagi 😏😏😏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende korkuyorum bi yandan dogumda kötü bisey olur mu diye düşünüyorum bebege ne gibi zarar gelir bilemiyorum yaptıranlar hic sorun olmadı diyor ama ne belli bende olmayacagi 😏😏😏
Bebeğe geçiyor ister istemez ne etki yapacak bilemiyoruz hastane ortamı test falan alıyorlar ama ne belli doğum hanede bu ebede hemşirede olmadığı çok zor bi karar vallahi bazen diyorum beklesemiydim çoçuk için bu işler azalana kadar ama işte bebek doğuncada sürekli sağlık ocağına gitmek zorunda kalcaz aşısı takibi falan oralar da çok riskli çocuğa maske takamıcam için üstünü olabildiğinde örtmeye çalışcam zor muhafaza etmek

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aşı olupta bebegini saglikli doguran var mi ve kaçıncı haftada oldukar ben cok korkuyorum 20 haftaligim bebege zarar vermiyor mu?? Asi olanlar nasil ikna oldunuz yaptırdıniz
Valla kuzum ben asilarimi yaptırdım 2 doz sinovac oldum iki kizim var okula gidiyolar ben neyse de onları da düşünmem gerek 4 uncu çocuk olacak insallah sağlıkla gelsin de bana bişey olursa hepsi ortada kalır bakan da olmaz kuzularima diye oldum şimdi 24 günümüz kaldı doğuma bakalım bu zaman a kadar bir aksilik yaşamadım bebegimde bende iyiyiz Inşallah doğumdan sonra da sıkıntı olmaz da sağlıkla alırım kucagima minigimi hepimizde sagsaglim doguralim insallah

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ben asilarimi yaptırdım 2 doz sinovac oldum iki kizim var okula gidiyolar ben neyse de onları da düşünmem gerek 4 uncu çocuk olacak insallah sağlıkla gelsin de bana bişey olursa hepsi ortada kalır bakan da olmaz kuzularima diye oldum şimdi 24 günümüz kaldı doğuma bakalım bu zaman a kadar bir aksilik yaşamadım bebegimde bende iyiyiz Inşallah doğumdan sonra da sıkıntı olmaz da sağlıkla alırım kucagima minigimi hepimizde sagsaglim doguralim insallah
Allah kucagina saglikli almayi nasip etsin hepimize etsin cok korkuyorum aşı olayindan galiba dogurunca olcam . Cok iyi doktrlar var olun diyorlar ama zor bi karar 😑

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar