Covit aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Covit aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 740 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit aşısı
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 kez anne olucam

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar covit aşısını doğumdan sonra yaptırsam aşının etkisi süte geçermi yani Sizce hamileyken mi yoksa emzirirken mi olmalıyım

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar covit aşısını doğumdan sonra yaptırsam aşının etkisi süte geçermi yani Sizce hamileyken mi yoksa emzirirken mi olmalıyım
Bn daha hiç aşı olmadım hiç hiç yani şimdide olmak istemiyorum korkuyorum bir etki zararı olur diye inşallah covid movid olmadan atlatirim 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maske takıyorum elimden geldiğince kendimi koruyorum inşallah kazasız belasız hastalıksız atlatirim atlatırız bütün anne adayları 🤲🤲🤲♥️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bn daha hiç aşı olmadım hiç hiç yani şimdide olmak istemiyorum korkuyorum bir etki zararı olur diye inşallah covid movid olmadan atlatirim 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maske takıyorum elimden geldiğince kendimi koruyorum inşallah kazasız belasız hastalıksız atlatirim atlatırız bütün anne adayları 🤲🤲🤲♥️
Insaallah canım 🤲🥰

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kızlar asınızı olun derim ben 2 dozumuda oldum ne oldu yani Allahın izniyle bebeğime de bisey olmadı bana da en azından hasta olsanda hafif atlatırsın çünkü hamile olduğumuz için ilaç kullanamicaz aşısızsan da çok ağır atlatacaksın yada daha kötüsü haberler de hep aşısız hamile annelerin ölümü var kendinizi rosie atmayın ilerleyen haftalarda sıkıntısı çok oluyor

2

2 kez anne olucam

Guest
Bende başlarda korkuyordum aşı olmaktan sonra sağlık bakanlığı ararken oldum covid şükür birşey olmadı 2 doz oldum 3 doz 3 aysonra onuda olucam nasip olursa aşınızı olun derim sinovac oldum bu arada :))

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar