Cozemedim ben bunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Esinnnnesma tarafından oluşturulan Cozemedim ben bunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 495 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Cozemedim ben bunu
Konbuyu başlatan Esinnnnesma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim suphelerim vardi hala devam ediyo. Beta yaptırdım 2 cikti sonra 1.20 . Bugunde meme hassasiyetim basladi yasaysn var mi
Canım bazen bebeği çok fazla istediğinde psikolojik olarak vücudun bu tepkileri veriyor.Hatta karnın falan bile şişebiliyor adetin kesiliyor.Yalancı gebelik diye yaz google’a görürsün.Onun için çok fazla kendini strese sokma, kafanda kurma, kendini biraz rahat bırak.Hamile kaldıysan zaten zaman geçtikçe belli olacak.Rabbim hayırlısını versin🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bazen bebeği çok fazla istediğinde psikolojik olarak vücudun bu tepkileri veriyor.Hatta karnın falan bile şişebiliyor adetin kesiliyor.Yalancı gebelik diye yaz google’a görürsün.Onun için çok fazla kendini strese sokma, kafanda kurma, kendini biraz rahat bırak.Hamile kaldıysan zaten zaman geçtikçe belli olacak.Rabbim hayırlısını versin🤲
Katılıyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
🤍🤍🤍🌼

Esinnnnesma

Kayıtlı Üye
rank
Bebek dusuncesi aklimda bile yoktu zaten olmamasi lazim. Hic istemedigim dusunmedigim psikolojik belirtisi nasil olsun ki?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebek dusuncesi aklimda bile yoktu zaten olmamasi lazim. Hic istemedigim dusunmedigim psikolojik belirtisi nasil olsun ki?
Valla o belirtiler öyle bir oluyoe ki benim kaç kez başıma geldi 😂😂en son da yine psikolojiktir ya dedim gebe çıktım 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar