Çürük diş hava alıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Çürük diş hava alıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,995 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çürük diş hava alıyor
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Dişim cok ağrıyor ölüyorum resmen çürüdü ve delik var hava kaçırıyor çok şiddetli agiryor doktor çekime izin vermiyor ağrıdan aglamaktan perişan oldum herşey yaptım ama ağrısını hafifletemiyorum 😔😔 27+5

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Dişim cok ağrıyor ölüyorum resmen çürüdü ve delik var hava kaçırıyor çok şiddetli agiryor doktor çekime izin vermiyor ağrıdan aglamaktan perişan oldum herşey yaptım ama ağrısını hafifletemiyorum 😔😔 27+5
Gebelik ya dişe yada tırnağa vurur diyor büyükler Allah yardımcın olsun canım zor diş ağrısı karanfil varsa biraz agzına çiğne çıkart belki biraz hafifletir

B

Bbb

Guest

Dolgu yaptır çektirme zaten dayanamazsın. Ben kanal tedavisi oldum canım benim doktorlar ona göre anestezi kullanıyor çok şükür de hiç bişey olmadı. Kadın Doğum doktoruma danıştım hatta bana diş hekimine hamileliğinin haftası hakkında bilgi ver onlar ne yapılması gerektiğini bilirler kararsız kaldığı noktada kullanacağı ilaç ile ilgili beni arayın dedi. Çekme o acıyı erken doğuma sebep verirsin.

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Ah canim ya bn de sabah beri kivraniyorum bnimde hem alt hem ust çürük fircaladim bude parol koydum disime hafiflefi dene istersen 37+6😏az kaldi allah yardimcimiz olsun seni en iyi bn anlarim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dolgu yaptır çektirme zaten dayanamazsın. Ben kanal tedavisi oldum canım benim doktorlar ona göre anestezi kullanıyor çok şükür de hiç bişey olmadı. Kadın Doğum doktoruma danıştım hatta bana diş hekimine hamileliğinin haftası hakkında bilgi ver onlar ne yapılması gerektiğini bilirler kararsız kaldığı noktada kullanacağı ilaç ile ilgili beni arayın dedi. Çekme o acıyı erken doğuma sebep verirsin.
Allah korusun ama dolgu içinde anestezi yapılıyor ve yapılan anestezi de bebek için tehlikelidir kolay kolay diş hekimleri gebe olan hastaları kabul etmezler o sorumluluğu almamak için

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım ya geçmiş olsun sarımsak koymayı denedin mi?
Sarımsak silkeli tuzlu su tuttum gargara yaptım dişimi fircaladim yok yok yok biri çürük diş diğeri 20 milik diş etten çıkamıyor aglamaktan perişan oldum ateşim çıktı resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorumla bugün görüştüm hiç bir şekilde izin vermiyorum izin kağıda yazmadı izin kağıdım.yok diye hiç bir dişçi çekmiyor doğumdan sonra diyor doğuma daha çok var kasımın sonu ben 20 milik diş var etten çıktı ağrıyor ona dayaniyorum da çürük olana dayanamıyorum etimi sisirdi kulağıma vuruyor ağrı resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorumla bugün görüştüm hiç bir şekilde izin vermiyorum izin kağıda yazmadı izin kağıdım.yok diye hiç bir dişçi çekmiyor doğumdan sonra diyor doğuma daha çok var kasımın sonu ben 20 milik diş var etten çıktı ağrıyor ona dayaniyorum da çürük olana dayanamıyorum etimi sisirdi kulağıma vuruyor ağrı resmen
Ah canim ya bn de sabah beri kivraniyorum bnimde hem alt hem ust çürük fircaladim bude parol koydum disime hafiflefi dene istersen 37+6😏az kaldi allah yardimcimiz olsun seni en iyi bn anlarim
Aglamaktan ateşim çıktı boğazıma kulağıma vuruyor iki diş çekmek çok zor biri normal çürük biri 20 milik diş mafoldum parol içtim fayda etmedi buz tuttum disrdan penyeye sararak oda olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.