Sorum var Cvm avidete testi yapanvar mı

• Konbuyu başlatan Atiye
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atiye tarafından oluşturulan Cvm avidete testi yapanvar mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 252 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cvm avidete testi yapanvar mı
Konbuyu başlatan Atiye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Atiye

Guest
Merhaba arkadaşlar 9. Haftamdayim cvm igm testim şüpheli cvm igg testim ise pozitif çıktı doktorun cvm igg avidite istedi düşük geldi😔doktorum bebege bulaşmişsa gelişimini etkileyecegini söyledi cok korkuyorum bu durmu yaşayan varmı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar 9. Haftamdayim cvm igm testim şüpheli cvm igg testim ise pozitif çıktı doktorun cvm igg avidite istedi düşük geldi😔doktorum bebege bulaşmişsa gelişimini etkileyecegini söyledi cok korkuyorum bu durmu yaşayan varmı
Öncelikle geçmiş olsun canım bende gebelik sırasında yoktu ama doğuma alındığım gün anti cmv olduğum ogrenilfi bebeğe bulaşmadan acilen sezaryanla alalım dediler ne yazık ki bulaşmıştı.. lanet enfeksiyon yüzünden oğlum 3 ay sarılık ile cebellesti 🤦🏻‍♀️ ama şükür atlattı. Ha gelişimini doğumdan sonra hiç etkilemedi enfeksiyonu birebir geçirmesine rağmen doktorlar ilaç tedavisi yok kendi kendine geçmesini bekleyeceğiz dediler şükür atlattı ama anne karnında da gelişimi etkiler mi bilmiyorum..bebeğin gözüne kulağına zarar verme ihtimali varmış biz o yüzden enfeksiyonu atlatnaa kadar düzenli olarak kulak ve göz testine gittik şükür bir sıkıntı olmadı. Rabbim senin meleğini de korusun inşallah 🤲🏻

Esra💖Muhammet

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 9. Haftamdayim cvm igm testim şüpheli cvm igg testim ise pozitif çıktı doktorun cvm igg avidite istedi düşük geldi😔doktorum bebege bulaşmişsa gelişimini etkileyecegini söyledi cok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen ne testi yaptırdın bende bir test yaptırdım benimkide pozitif cikti ben enfeksiyon çıkmış

Çok geçmiş olsun canım benim rabbim şifa versin inşallah

atiye erdem

Kayıtlı Üye
rank

Canım sen ne testi yaptırdın bende bir test yaptırdım benimkide pozitif cikti ben enfeksiyon çıkmış
Cmv igm diye Bir test eğer poztif çıkarsa doktorlar cvm igg ve avidite istiyor eger degerler düşükse bu virüsü yeni gecirmiş demek ve anne karninda bebege bulaşmasi halinde bebegin gelişimini etkiliyormuş malesef

Cmv igm diye Bir test eğer poztif çıkarsa doktorlar cvm igg ve avidite istiyor eger degerler düşükse bu virüsü yeni gecirmiş demek ve anne karninda bebege bulaşmasi halinde bebegin gelişimini etkiliyormuş malesef
Seninki hangi test canim

Seninki hangi test canim

Tüm sayfalar yüklendi.