Sorum var CYCLO PROGYNOVA ilacı kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merveceylan tarafından oluşturulan CYCLO PROGYNOVA ilacı kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı CYCLO PROGYNOVA ilacı kullananlar
Konbuyu başlatan merveceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

merveceylan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Kendimden bahsetmistim 9 aydir evliyim dogal yolla hic adet gormedim subat ve mart ayinda adet sokturucuyle adet gordüm nisan ayinin 16 sinda benden akintiyla karisik ilk kirmizi sonra lekelenme acik pembe veya kahverengi gibi leke geldi. Ama hicbiri ic camasirina bulasmadi silindigim zaman geliyodu sonra kesiliyodu. Bunun la birlikte kasık agrılarım vardı. Kan verdim ayin 22 sinde negatif cikti bugün doktora gittim farkli arkadas önerisiyle. Bana CYCLO PROGYNOVA bu ilacı yazdı hormon ilaciymis galiba bu ilacı kullanan oldu mu faydasını gören adet icin birkac yerde okudum ben ilaci kullandim hamile kaldim diyenller olmuş. Artik ilk sıkıntım hamilelik degil adetimjn düzene girmesi ama okuyunca da saşırdım kullandigim ay hamile kaldim yazan arkadaslar olmuş baska sayfalarda.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba. Kendimden bahsetmistim 9 aydir evliyim dogal yolla hic adet gormedim subat ve mart ayinda adet sokturucuyle adet gordüm nisan ayinin 16 sinda benden akintiyla karisik ilk kirmizi sonra lekelenme acik pembe veya kahverengi gibi leke geldi. Ama hicbiri ic camasirina bulasmadi silindigim zaman geliyodu sonra kesiliyodu. Bunun la birlikte kasık agrılarım vardı. Kan verdim ayin 22 sinde negatif cikti bugün doktora gittim farkli arkadas önerisiyle. Bana CYCLO PROGYNOVA bu ilacı yazdı hormon ilaciymis galiba bu ilacı kullanan oldu mu faydasını gören adet icin birkac yerde okudum ben ilaci kullandim hamile kaldim diyenller olmuş. Artik ilk sıkıntım hamilelik degil adetimjn düzene girmesi ama okuyunca da saşırdım kullandigim ay hamile kaldim yazan arkadaslar olmuş baska sayfalarda.
Doktorun yazdıysa faydası vardır demek ki bize söz düşmez

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnşallah faydasını görürsün 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar