Daha önce sezeryan yapmış hanımlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Daha önce sezeryan yapmış hanımlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,142 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Daha önce sezeryan yapmış hanımlar
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrinimbenimherseyim.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar dün sabah nişana benzer bir şey geldi demiştim sonrada gece yatarken sağıma soluma dönerken oturup kalkarken eski iç dikişlerim ağrıyor sanki yeni doğum yapmış gibi sizce rahmim kendini doğuma mı hazırlıyor daha önce iki sezeryan imi da acil olarak oldum sizce neden böyle ya sancım yok başka akıntım da olmadı bebiş de hareketinde biraz azalma var kafam karıştı Bir yardımcı olursanız sevinirim 🤔🤔 doktora gitsem ya birşey demezler se biraz tedirgin im bir de altımda araba yok otobüs ile de iki defa biniyorum evden çarşıya çarşıdan hastane otobüsüne ne yapsam kafam karışık kızlarımı bırakabilecegim kimse Yok ablam çalışıyor annemin kocası izin vermiyor ya offf offf bana yardım edin hanımlar bir tek sizin öneriniz benim için çok önemli
Bebek büyüdüğünde hareket lerinde azalma olabilirmiş çünkü bebeğin bulundugu alan daralıyor Muş bu normal mis dikişlerin ağrımasıni İnan bilmiyorum benim 12yil sonra bebeğim olacak belki bebeklerin arasında zaman kısalığı var ise onunla alakalı olabilir çok geçmiş olsun canım kendini yormamaya çalış fırsat buldukça uzan dinlen

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar dün sabah nişana benzer bir şey geldi demiştim sonrada gece yatarken sağıma soluma dönerken oturup kalkarken eski iç dikişlerim ağrıyor sanki yeni doğum yapmış gibi sizce rahmim kendini doğuma mı hazırlıyor daha önce iki sezeryan imi da acil olarak oldum sizce neden böyle ya sancım yok başka akıntım da olmadı bebiş de hareketinde biraz azalma var kafam karıştı Bir yardımcı olursanız sevinirim 🤔🤔 doktora gitsem ya birşey demezler se biraz tedirgin im bir de altımda araba yok otobüs ile de iki defa biniyorum evden çarşıya çarşıdan hastane otobüsüne ne yapsam kafam karışık kızlarımı bırakabilecegim kimse Yok ablam çalışıyor annemin kocası izin vermiyor ya offf offf bana yardım edin hanımlar bir tek sizin öneriniz benim için çok önemli
Benim ikisi arasında 5 yıl var sezeryanla doğum yaptım bende şuan 21+4 günlük gebeyim benimde sezeryan dikislerim çok agiriyo 28 ila 30 hafta arasında kahverengi lekelenme olmuştu bendede ama benim düşük riskim vardı hamile kaldım kalali iğne hap kullanıyordum dikis ağrısı olur ama lekelenme için bir danış canım doktora en azından sağlık ocağı na gidip kalp atışı dinleyebilir doktoruna danisabilirsin

Serra

Kayıtlı Üye
rank
28+3 suyum aşırı fazla erken doğum riskim çok yüksek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında gidesim varda doktor lar bişey yok deyip gönderilerse diye endişe ediyorum ya boşuna gitmiş olursam bazan doktorlar da tersliye biliyor lar zaten o zaman canım daha çok sıkılır
Doktorlar bide terslıyor mu işleri bunların tersleyip moral bozmak nedir ya tabi ben hic daha devlete gitmedım 4 ocakta da ben gitcem bakalım nasıllar😒

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Benim de üç dört hafatdan beri sezaryan yerim ağrıyor bazen o kadar kotu ağrıyor ki sanki yeni doğum yapmışım gibi yuruyemiyorum bide buna çatı agrimda eşlik ediyor daha önce sezrayn olmus ablama sorudm normal dedi karnın ağırlaştıkca daha çok ağrı olacak dedi ondada öyle olmuş fakat nişan hakkında pek bil bilgim yok ama bence nişan geldiyse hastaneye git Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar