Sorum var kızlar bir sorum daha var 7 ay önce sezeryan oldum önceki sorumda söylemişdim şimdi 8 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aysukerimli tarafından oluşturulan kızlar bir sorum daha var 7 ay önce sezeryan oldum önceki sorumda söylemişdim şimdi 8 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar bir sorum daha var 7 ay önce sezeryan oldum önceki sorumda söylemişdim şimdi 8 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan aysukerimli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysukerimli

aysukerimli

Kayıtlı Üye
rank
bu durumu yaşayanlar varmı biraz endişeliyim riskli diyorlar hərkes aldır diye üstüme geliyor eşimde aldırma rabbim vərmiş iysini biliyor diyor bu durumu yaşayanlar lütfən cevaplayın ayrıca kalptən teşekür ederim diğər soruyu yanıtladığınız için😍🙏

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bu durumu yaşayanlar varmı biraz endişeliyim riskli diyorlar hərkes aldır diye üstüme geliyor eşimde aldırma rabbim vərmiş iysini biliyor diyor bu durumu yaşayanlar lütfən cevaplayın ayrıca kalptən teşekür ederim diğər soruyu yanıtladığınız için😍🙏
yox a niye aldirirsan aldirma o qeder olurki hele
birde sen dogana qeder bir il yarim kecmis saylacag bunda qorxulu hecne yoxdu Insallah sag salamat dogub alarsan qucagna bu arada menim qiziminda adi aysudu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ne için aldır diyorlar peki

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah hayirlisyla herkezi neden takıyorsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebeliğin riskli diyen kim doktor mu öyle olsa bile bir cana kıyılır mı hiç hesabını veremezsiniz bunun bilincinde olun ya. Ne kadar kolay aldır demek. milletin diline yapışmış. Öyle birşey yaparsan ilerde vicdan azabıyla yaşayacaksın kardeşim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Veren Allah alan Allah böyle bir yanlış yapma rızkı varsa hakkına girme kız o kadar isteyen var ki ama ellerinde değil keşke Rabbim bir tane de dayıma nasip etseydi evlerine gitmiyorum yengem beni görüp üzülmesin diye kaç kez davet ettiler 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
bebegi 7 aylik sezeryanla dogmus simdi hamile herkes sezeryanla dogum yapmisin simdi hamile olman riskli aldir diyorlar yeni insanlar riskli ola bilir deye usdune geliyorlar
Allah Allah kuzum etrafını ne dediğine bakma sen Allah'ın izniyle hiçbir sorun olmaz inşallah

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Aldırmak mi kelimesi bile insanı çileden çıkartıyor sanki millet gelip çocuğuna bakıyor insanlar daha kırkı çıkmadan hamile kalıyor rabbim nasip etmiş sonuçta hiçte endişe etme derim Rabb'im sabrını veriyor birlikte büyürler işte

Tüm sayfalar yüklendi.