Sorum var kızlar bir sorum daha var 7 ay önce sezeryan oldum önceki sorumda söylemişdim şimdi 8 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aysukerimli tarafından oluşturulan kızlar bir sorum daha var 7 ay önce sezeryan oldum önceki sorumda söylemişdim şimdi 8 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,907 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar bir sorum daha var 7 ay önce sezeryan oldum önceki sorumda söylemişdim şimdi 8 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan aysukerimli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysukerimli
E

Efln

Guest
bu durumu yaşayanlar varmı biraz endişeliyim riskli diyorlar hərkes aldır diye üstüme geliyor eşimde aldırma rabbim vərmiş iysini biliyor diyor bu durumu yaşayanlar lütfən cevaplayın ayrıca kalptən teşekür ederim diğər soruyu yanıtladığınız için😍🙏
Bebeği yaşına girip 1 hafta sonra ardından doğum yapan tanıdığım sezeryanlı

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
bu durumu yaşayanlar varmı biraz endişeliyim riskli diyorlar hərkes aldır diye üstüme geliyor eşimde aldırma rabbim vərmiş iysini biliyor diyor bu durumu yaşayanlar lütfən cevaplayın ayrıca kalptən teşekür ederim diğər soruyu yanıtladığınız için😍🙏
Görümcem var bide onun 3 tane arka arkaya oldu sezeryan yeri iyleşmeden hamile kaldı her seferinde gayet iyi bebeği de zamanında oldu bence vermiş rabbim keyfini çıkar hamileliğin😍

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Yok artık daha neler ya tövbe estağfurullah kim o yavrucanın vebalini alcak acaba da öyle akıl veriyolsr anlamıyorum günahını çeken sen olursun rabbim verdiyse vardır bir hikmeti sen kimseye aldırış etme ve o yanlışı yapma her zorluğun arkasında bir kolaylık vermiştir rabbim

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Canmim ben sezeryenden 5 ay sonra hamile kaldım şimdi 37 haftalihim çok şükür hiç bir şeyim yokk

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim eltim hamile kalmıştı bilmeden n hiç istemedi çocuğu ne yaptı etti düşürdü bebeği ondan sonra kendisi istedi hamile kaldı ve karnında öldü ve başına gelmeyen felâket kalmadı ve hâlâ vicdan azabı çekiyor . Bunu diyen kişiler neye dayanarak söylüyorlar her zaman rabbimin vardır bir bildiği aldırmayı aklından bile geçirme

Ali Ege ve Alya Ece

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 9 aylık bebeğim varken hamile olduğumu öğrendim korkma Bi sıkıntı olmuyor bende sezeryan ile doğum yapmıştım ilk sezeryan ile ikinci sezeryanın arasından 12 ay geçerse Bi sorun olmuyormuş

aysukerimli

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 9 aylık bebeğim varken hamile olduğumu öğrendim korkma Bi sıkıntı olmuyor bende sezeryan ile doğum yapmıştım ilk sezeryan ile ikinci sezeryanın arasından 12 ay geçerse Bi sorun olmuyormuş
teşekür ederim canım benim doğumum da öyle gözüküyo çünkü oğlum henüz 8 aylık ve bən 8 haftama geçmiş bulinuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canmim ben sezeryenden 5 ay sonra hamile kaldım şimdi 37 haftalihim çok şükür hiç bir şeyim yokk
çok şükür bitanem allah sağ salim kavuştursu 🙏😍

Aldırmak mi kelimesi bile insanı çileden çıkartıyor sanki millet gelip çocuğuna bakıyor insanlar daha kırkı çıkmadan hamile kalıyor rabbim nasip etmiş sonuçta hiçte endişe etme derim Rabb'im sabrını veriyor birlikte büyürler işte
inşallah kuzum ki zatən bəndə tahamul edemiyorum öyle bir şeye allah vərmiş yardımcım da olur

yox a niye aldirirsan aldirma o qeder olurki hele
birde sen dogana qeder bir il yarim kecmis saylacag bunda qorxulu hecne yoxdu Insallah sag salamat dogub alarsan qucagna bu arada menim qiziminda adi aysudu
can allah saxlasın ürəyim bəxti gözəl olsun inşallah hə ürəyim aldır deyurlər ama istəmirəm qıya bilmərəm ona görə nə olur olsun dünyaya gətirəcəm allahın izmiylə

bebegi 7 aylik sezeryanla dogmus simdi hamile herkes sezeryanla dogum yapmisin simdi hamile olman riskli aldir diyorlar yeni insanlar riskli ola bilir deye usdune geliyorlar
Aynən bitanəm özəllikle de annem çok baskıcı bu konuda döndürüp dolaşdırıb hamileliğime ərkən oluşuna keşke aldırsaymışıma getiriyo sinir oluyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar