Dalgınlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lale tarafından oluşturulan Dalgınlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 417 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dalgınlık
Konbuyu başlatan Lale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar sizde de ara sıra oluyormu bi dalgınlık hani eşimin ailesiyle oturuyoruz bana bi şey sormuşlar oyle bi noktaya baka kalmışım kaynanamda uyudunmu diye gözlerime bakıyor o an farketmişim ya da televizyon izliyorum bir suru yeri kaçırmışım oysa ki seyrediyordum. düşunceler endişeler boyle bir dalgınlık oluşturuyormu merak ettim 17haftalığım ilk çocuğum olacak inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 🙋 evet bu haftalarda unutkanlık, dalgınlık, halsizlik, uyku hali olur. Doktorum söyledi bir kaç gün önce. Çok uyuyorum diye sormuştum dalginlikta olur, unutkanlık da olur dedi. Ama siz yinede kendi doktorunuza da anlatın bakalım o ne diyecek 🤔

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 🙋 evet bu haftalarda unutkanlık, dalgınlık, halsizlik, uyku hali olur. Doktorum söyledi bir kaç gün önce. Çok uyuyorum diye sormuştum dalginlikta olur, unutkanlık da olur dedi. Ama siz yinede kendi doktorunuza da anlatın bakalım o ne diyecek 🤔
👍Soracağız artık bi de akşamları deli gibi ağlama krizlerine giriyorum 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

👍Soracağız artık bi de akşamları deli gibi ağlama krizlerine giriyorum 😀

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar sizde de ara sıra oluyormu bi dalgınlık hani eşimin ailesiyle oturuyoruz bana bi şey sormuşlar oyle bi noktaya baka kalmışım kaynanamda uyudunmu diye gözlerime bakıyor o an farketmişim ya da televizyon izliyorum bir suru yeri kaçırmışım oysa ki seyrediyordum. düşunceler endişeler boyle bir dalgınlık oluşturuyormu merak ettim 17haftalığım ilk çocuğum olacak inşallah
Olur canm normal 🌸

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bende daliyom sora mecnun diye sesleniyorlar😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar