Darp edildim hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Darp edildim hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,027 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Darp edildim hastanedeyim
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleynapost

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭
Allah belanı versin o nasıl bir mahluk eli ayağı kırılsın öyle kardeş mi olur sağlıkla bebeğinle kurtulmani nasip etsin Allahım sende şikayetçi olmadın demi bunu yanlarına bırakmamalısin bu nasıl bir canilik yok yok ben yanlış okudum galiba ben parcalarim be o adamı lime lime ederim doğmamış bebegini ve senin hayatını riske atiyo bu nasıl bir vebal 😡😡😡😡😡😡😡😡

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım güzel tepki verdi Allah için yolda it gibi sürükledi sonra gitti eşimi darp etti bende onu ettim diye şikayetçi oldu doğuma geldim tek derdim onu sakın tutmak ama sinirlerine hakim olamiyor sürekli arayıp ağlıyor hakkını helal et koruyamadim sizi diye 😭
Offff😔😔canim valaha cok uzuldum ya ne oldu sen nerdesin smdi arkadaslar sezeryana girdi diyolardi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
aynen kendimi onun yerine koyuyorumda gercekten cok aci bişey yabanci biriside degil esinin abisi sonuçta esinin abisi demek onun abisi demek yaa insan kardesine bunu yapamaz yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sezeryana girmiş haberin varmi

ağrisi artmiş sezeryana almişlar gunah vallahi yaa uzuluyorum boyle insanlari görunce

ağrisi artmiş sezeryana almişlar gunah vallahi yaa uzuluyorum boyle insanlari görunce
Allahım evladını sağlıkla kendisine bağışlasın aklım almıyor bu nasıl bir vahşet

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canım güzel tepki verdi Allah için yolda it gibi sürükledi sonra gitti eşimi darp etti bende onu ettim diye şikayetçi oldu doğuma geldim tek derdim onu sakın tutmak ama sinirlerine hakim olamiyor sürekli arayıp ağlıyor hakkını helal et koruyamadim sizi diye 😭
canm ben bunu anlamadim kusura bakma ama yolda it gibi sürükledi derken 🤔🤔ne yani senimi yolda sürukledi sonra eşini darp etti öylemi anliyamadim tam olarak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭
Yok daha neler ayyy Allah'ım 😱😱 o nasıl bir şerefsizlik karaktersizliktir ki hamile bir kadının karnına tekme atmak nedir eşin nasıl öldürmedi o kardeşini!! Tüylerim diken diken oldu yemin ederim.. Allah'ın belaları yapan beterini bulsun inşallah.. Çok sinirlerim bozuldu bu yapılır mı ya.. Rabbim şifa versin canım inşallah bebeğinede birşey olmaz sağ salim çıkarsınız hastaneden 🙏 kıyamam ya Allah ıslah etsin akıl fikir versin

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Üzüldüm durum ne peki 34 haftalık doğum benimde erken doğacak insallah bebişe bile olmaz bence olmaz küveze bile girmez inşallah ama bizde cevap ver merak ediyoruz bebiş nasıl cevap ver bizlere

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Dogumhanede yasak ettiler telefonu yazamadım servise geldim şimdi Ciğer geliştirici iğne yaptılar gece bir daha yapacaklar doğumu durdurabildikleri kadar durdurmaya çalışıyorlar Allah hepinizden razi olsun merak ettiğiniz için hakkınızı helal edin yazamıyorum

canm ben bunu anlamadim kusura bakma ama yolda it gibi sürükledi derken 🤔🤔ne yani senimi yolda sürukledi sonra eşini darp etti öylemi anliyamadim tam olarak
Kaynimin bana onu yaptığını görünce eşim abisini dövdü ağız burun daldı yani onu demek istedim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Dogumhanede yasak ettiler telefonu yazamadım servise geldim şimdi Ciğer geliştirici iğne yaptılar gece bir daha yapacaklar doğumu durdurabildikleri kadar durdurmaya çalışıyorlar Allah hepinizden razi olsun merak ettiğiniz için hakkınızı helal edin yazamıyorum
Sen sakinliğini koru iyi düşün iyi olsun birşey olmaz Allah'ın izni ile eltimde uctane iğne yatpilar 35 haftalikti doğdu aynı gün eve geldi bebisle

Tüm sayfalar yüklendi.