Darp edildim hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Darp edildim hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,992 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Darp edildim hastanedeyim
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleynapost

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭
Ney iyi misin cnm dertlerini erkek erkeğe çözemediler mi yazıklar olsun ya cnm sakın hastaneden çıkma Allah korusun seni de bebeğini de

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭
Doqru anladysam eşiniz yaptı oylemi Manyakmi ne herif senden kastı nede karnına tekme atiyo töwbe yarabbim Allahm esirqesin korusun bide baba olcak Allah ıslah etsin insaAllah kötü durumla karsilasmazsnz😔🤲🤍

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Eşim değil canım abisi eşimle kavga ediyordu eşimden hırsını alamadı koştu koştu karnıma.bir tekme attı olduğum yere yigildim hemen kanamam geldi zaten şimdi yatış verdiler yatıyorum

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
O insan olamaz hamile bir hayvana bile eziyet edemez bir insan, bunu insan insana nasıl yapar kusura bakmayın ama ne kadar adii şerefsiz miş kayniniz🤬 birde koşarak gelip kasten karnınıza vurması resmen cana kastedmek dir bu. Şikayetçi olun sürünsün. Çok geçmiş olsun inşallah birşey olmaz rabbim korusun yardımcın olsun 🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah bildiği gibi yapsın onu gerçekten çok sinirlendim ya 😠😠 Canım dualarımız seninle rabbim Korusun senide meleğide bir an önce iyileşip evine çocuklarına dön inşallah haber ver lütfen 🥺🥺🤲

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
O insan olamaz hamile bir hayvana bile eziyet edemez bir insan, bunu insan insana nasıl yapar kusura bakmayın ama ne kadar adii şerefsiz miş kayniniz🤬 birde koşarak gelip kasten karnınıza vurması resmen cana kastedmek dir bu. Şikayetçi olun sürünsün. Çok geçmiş olsun inşallah birşey olmaz rabbim korusun yardımcın olsun 🤲
Tipine de bakan insan demez zaten ama inşallah bebegime birşey olmaz ben gözümden sakinarak dikkat ederek bu haftaya geldim bu saatten sonra da birşey olursa kim verecek hesabını hastaneye darp raporu olmaya geldim kanamam var diye yatirdilar sancı da çıkıyor insllah hafiflerde en az iki hafta daha dayanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bildiği gibi yapsın onu gerçekten çok sinirlendim ya 😠😠 Canım dualarımız seninle rabbim Korusun senide meleğide bir an önce iyileşip evine çocuklarına dön inşallah haber ver lütfen 🥺🥺🤲
İnşallah canım benim insallah ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.