Darp edildim hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Darp edildim hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,112 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Darp edildim hastanedeyim
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleynapost

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Eşim değil canım abisi eşimle kavga ediyordu eşimden hırsını alamadı koştu koştu karnıma.bir tekme attı olduğum yere yigildim hemen kanamam geldi zaten şimdi yatış verdiler yatıyorum
Çok özür dilerim yanlış anlamsm aynı laflarım aynı we fazlasıyla kayin bozuntusuna pislik herif. Suwan erkeqi dediklernden mis tam kadına qucu yeten aciz zawalli. Çok qecmis olsun rabbim korktuqn kapıya uqratmasn insaAllah 🤲

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭
Geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın 🙏 kaynina söylenecek çok söz varda terbiyem müsade etmiyor şikayetçi ol bence eşinle derdi varsa onunla cozseydi Allah korusun bebeğe bir şey olursa onun vabalini kim verebilir

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah akıl fikir versin kuzum ağlama ne olur insallah bisey yoktur meleginin korkma rabbim korur o gerizekaliyi da Allaha havale ediyorum cok kizdim inan😤😤😤
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Çok özür dilerim yanlış anlamsm aynı laflarım aynı we fazlasıyla kayin bozuntusuna pislik herif. Suwan erkeqi dediklernden mis tam kadına qucu yeten aciz zawalli. Çok qecmis olsun rabbim korktuqn kapıya uqratmasn insaAllah 🤲
Olabilir canım ben anlayamamışım Allah herkesin kalbine gönlüne merhamet versin birşey demiyorum diyemiyorum colugum çocuğum var bedduada etmiyorum başıma döner diye Rabbim herkese hak ettiğini versin
Geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın 🙏 kaynina söylenecek çok söz varda terbiyem müsade etmiyor şikayetçi ol bence eşinle derdi varsa onunla cozseydi Allah korusun bebeğe bir şey olursa onun vabalini kim verebilir
Eşime rabbim yardım etsin kardeşi onunda zor ama bana vurdugunu görünce beni savunması beni benden aldi daha önce hiç yapmamıştı Allah'a havale ettim herseki onun mahkemesinin adaleti şaşmaz bu dünyanın öbür tarafida var şikayetçi olcaktim darp raporu almaya geldim yatış verdiler canım kanama var diye rapor elimde insllah sagsaglim çıkarsak ilk isim şikayetçi olmak ben eşimle dukkandaydim geldi orda kavga etti müşteriler vardı kamera kaydım var yani delillerim şahitlerin cok iş ona kalmasin yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah akıl fikir versin kuzum ağlama ne olur insallah bisey yoktur meleginin korkma rabbim korur o gerizekaliyi da Allaha havale ediyorum cok kizdim inan😤😤😤
Herkesin çoluğu çocuğu var Rabbim yaşatıp görecek benim annem beni el bebek gül bebek büyüttü elin serefsizlerinden dayak yemek için değil ama bilmiyorum diyecek sözüm kalmadı 11 senedir çektiğimi bir Allah bir ben bilirim

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canım ben anlayamamışım Allah herkesin kalbine gönlüne merhamet versin birşey demiyorum diyemiyorum colugum çocuğum var bedduada etmiyorum başıma döner diye Rabbim herkese hak ettiğini versin

Eşime rabbim yardım etsin kardeşi onunda zor ama bana vurdugunu görünce beni savunması beni benden aldi daha önce hiç yapmamıştı Allah'a havale ettim herseki onun mahkemesinin adaleti şaşmaz bu dünyanın öbür tarafida var şikayetçi olcaktim darp raporu almaya geldim yatış verdiler canım kanama var diye rapor elimde insllah sagsaglim çıkarsak ilk isim şikayetçi olmak ben eşimle dukkandaydim geldi orda kavga etti müşteriler vardı kamera kaydım var yani delillerim şahitlerin cok iş ona kalmasin yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin çoluğu çocuğu var Rabbim yaşatıp görecek benim annem beni el bebek gül bebek büyüttü elin serefsizlerinden dayak yemek için değil ama bilmiyorum diyecek sözüm kalmadı 11 senedir çektiğimi bir Allah bir ben bilirim
Çok zor bir durum canım inşallah öncelikle bebeğini sağlıkla kucağına alırsın 🙏 gerisi hallolur canım sen iyi ol ki bebeğin de iyi olsun 😘

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
AA😯😯 gecmisolsun canım onasil insanmiski öyle hamile birine nasıl vurabiliyor böylelerine insan demeye dilim varmiyor Allah böyle insanları hidayet etsin nedeyim ama sakın kendini sen üzme uzmeki bebekde sana tutunup iyi olsun inanki çok üzüldüm duamız seninle🤲🤲🤲

Yaa ne diyorsun canım ger zekalı ya nasıl bi insan bu ya nasıl sinirlenip senin karnına tekme atar şu an o kadar sinirlendim ki inşallah iyi olursun canım inşallah bebisine de bisey olmaz dualarım seninle Allahim korusun sizleri

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim acil sifalar versin canim. Yanina kalmmasin sikayetci ol bir kadina hemde hamile bir kadina yapilacak sey degil.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar