Darp edildim hastanedeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Darp edildim hastanedeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,112 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Darp edildim hastanedeyim
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleynapost

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭
😢Cok gecmiş olsun cnm. İnan ki böyle insan bozuntularının dünyada hala yaşadıklarını duyup görünce insan olmaktan utanıyorum. Kadına şiddetin bu denliside cok cok fazla artık😠

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Allah hepinizden razı olsun sancılar çoğaldı sezaryene gireceğim anneler dua edin inşallah mevlam neylerse güzel eyler o serefsize diyecek sözüm yok erken doğum olacağını bile bile çocuğumun down sendromlu oldugunu bile bile yaptı

Ben sana kiyamam ya cnm benjm ağlama üzülme inşallah çabucak iylesirsin Rabbim böylesi pis insanları ıslah etsin sen üzülme üzüldükce karnındaki bebeğinde üzülür dikkat et kendine cnm Allah'a emanet olun inşallah 😘🙏🏻🤲🏻
Kizlar bana dua edin benden belalar bir gitmek bilmiyor eşimle kaynım kavga etti eşime hirslanip karnıma tekme attı hafif kanamam var sancım var bugün çıkmıştım hastaneden tekrar yatış şimdi dua edin sagsaglim çıkayım kizlarima kavusayim 😭

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Allah bildiği gibi yapsın şeref yoksunu inşallah cezasını çeker. Umarım sağlıklı bir şekilde doğumunu yaparsın. ❤️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz hem bu dunya da hem ahirette surunur insallah sikayetci ol pislikten surunsun ınsallah 🤲 dualarımız seninle canım

Allah hepinizden razı olsun sancılar çoğaldı sezaryene gireceğim anneler dua edin inşallah mevlam neylerse güzel eyler o serefsize diyecek sözüm yok erken doğum olacağını bile bile çocuğumun down sendromlu oldugunu bile bile yaptı
Oyy canım Rabbim sağlıkla kucağına alırsın bebisine sağlıkla kavuşursun Allahim yardımcın olsun inşallah bi skıntı olmadan doğumunu yaparsın sana bunu yapaninda yanına kalmaz sen üzülme

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım kaçta gireceksin sezaryana dualarımız seninle inan aklım sende kaldı geceden bu yana iyi hissettiğin gibi yaz lütfen 🤲

Mlkmlk

Guest
rank
Çok üzüldüm . Bu kadar hamile kadın olarak hepimiz onu Allah'a havale ediyoruz . Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hukuki haklarının arkasında ol. Benim kaynım oğluma hafif bir tokat attı diye ona fena haddini bildirdim . 3 senedir insan yerine koyup konusmuyorum bile . Kaldı ki senin karnındaki masum bebeği tehlikeye atmış . Lütfen bunu onun yanına birakma

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Ahhhh kiyamam sana ya geçmiş olsun habersiz bırakma bizi ne insanlar var ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar