Decavit kullananlar 🌿🌿😇😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Decavit kullananlar 🌿🌿😇😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,693 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Decavit kullananlar 🌿🌿😇😇
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Gül123🌸

Kayıtlı Üye
rank
Vitamin canim hamilelik ve gebelikte kullanılır kaçıncı haftandasin küçük diye yazmamış olabilir ilk üç ay folik asit aldım sonrasinda iki ay decavit aldım sanırım yetersiz geldi şimdi elenat 2
28 haftaligim gyno ferro sanol- devit 3- imom birde sancim olduğu için magnezyum kullanıyorum

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Herkese iyi geceler. Ben 1 haftadır decavit kullanıyorum ama bitmek bilmeyen ishalim var hatta karnıma kramp şeklinde ağrı giriyor ve 1 haftada 3 kilo aldım 14 haftalık gebeyim bu normal mi aranızda kullanan var mı acaba.
Bende aynısını yaşadım ilacı bırakmama rağmen 10gun devam etti ishal

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Herkese iyi geceler. Ben 1 haftadır decavit kullanıyorum ama bitmek bilmeyen ishalim var hatta karnıma kramp şeklinde ağrı giriyor ve 1 haftada 3 kilo aldım 14 haftalık gebeyim bu normal mi aranızda kullanan var mı acaba.
İlk başlarda dokunuyordu yatarken almaya başladım sabah kan hapı içiyordum öğlen d vitamini yatmadanda decavit eğer ferrum kullanıyorsan kan hapı olarak onu değiştirmesini iste doktorundan benim tek sıkıntım meğer ferrummuş şimdi ferro sanal diye bi hap kullanıyorum hiç dokunmuyor ya ikisi birlikte kötü yapıyordu yada ferrum dokunuyordu

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
İlk başlarda dokunuyordu yatarken almaya başladım sabah kan hapı içiyordum öğlen d vitamini yatmadanda decavit eğer ferrum kullanıyorsan kan hapı olarak onu değiştirmesini iste doktorundan benim tek sıkıntım meğer ferrummuş şimdi ferro sanal diye bi hap kullanıyorum hiç dokunmuyor ya ikisi birlikte kötü yapıyordu yada ferrum dokunuyordu
Yok ben enoks iğne prilam Dr kullanıyorum 1 haftadır da decavit kullanıyordum bu kötü yaptı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bende killandim 10. haftadan sonra başladim ama hiç öylebirsey görulmedi bende şimdi 35 haftadayim halada kullaniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok ben enoks iğne prilam Dr kullanıyorum 1 haftadır da decavit kullanıyordum bu kötü yaptı
doktoruna daniş istersen her kişinin bunyesi ayni olmuyo sana iyi gelen bana iyi gelmemiş yada bana iyi gelen sana iyi gelmemiş olabilir en iyisi doktorunla konuşmandir kardeşim

doktoruna daniş istersen her kişinin bunyesi ayni olmuyo sana iyi gelen bana iyi gelmemiş yada bana iyi gelen sana iyi gelmemiş olabilir en iyisi doktorunla konuşmandir kardeşim

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Decavit nedir ne için kullanılıyor yani gebelikte ben kullanmıyorum da merak ettim
Demir ilacı canım

Sende yan etki yapmış olabilir canım Bi doktoruna danış istersen değiştirebilir ilacını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar