Sorum var Değişik sesler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Değişik sesler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 741 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Değişik sesler
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba deneyimli anneler hayırlı geceler 25 günlük oğlum uykusunda değişik sesler çıkartıyo keçi gibi ve bu beni çok korkutuyo kontrolümüze biraz var acile gitmelimiyiz başına böyle bişey gelen var mı aranızda
Korkma canım normal 🥰 bizde de aynısı var gece sese sıçradığım bile oluyor 😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba deneyimli anneler hayırlı geceler 25 günlük oğlum uykusunda değişik sesler çıkartıyo keçi gibi ve bu beni çok korkutuyo kontrolümüze biraz var acile gitmelimiyiz başına böyle bişey gelen var mı aranızda
Allah Allah niye öyle acaba kuzum

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım normal 🥰 bizde de aynısı var gece sese sıçradığım bile oluyor 😅
Neden oluyo peki bu sesler rüya mı görüyorlar yada uykusunda mı konuşmaya çalışıyor acaba gerçekten korktum ona zarar veriyo rahat değil gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah Allah niye öyle acaba kuzum
Bilmiyorum bide odada tek yatıyorum oğlumla eşim biraz gamsız gelmez yanımıza. korktumm bende 2 3 gündür geceler biraz daha çoğaldı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım meleklerle konuşuyor derler bizde yeni doğan çocuklarda oluyor genelde yastığının altına muska veya küçük yasin kitabı varsa koy daha güvende olur korkmana gerek yok

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Normal çiçeğim benim bebeğimde öyle rüyasında gülüyor ağlıyor sesler çıkarıyor ıkındığı içinde öyle sesler çıkarıyor olabilir gaz ilacı ver yatırmadan gazını al

Tüm sayfalar yüklendi.