"DEMET"!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"DEMET\"! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,046 kez görüntülenmiş, 127 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"DEMET\"!
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım benim ya her zaman burdayiz hiç farketmez ozelsende kaç olursa olsun yaz gordugumde hemen konsurum Sümeyra umut saçımı cekiyor dün video aldım bana bağırıyor baban pis diyom kaslar çatık oluyor
Tamam canım sağol 🧡 ay sen umut paşaya bak hele büyüde de annesinin saçını çekiyor demek biraz daha büyüsün kinusacak bak neler neler diyecek ağzım açık dinliyeceksin benim kızım o kadar akıllı ki maşallah diyim büyük insanlar gibi sohbet ediyor benimle bazen eşimle tartışıyoruz şakadan gelip ortamiza durun durun sakin olun yapmayın böyle diyor kıyamıyorum o an ona 🥹🥹

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tamam canım sağol 🧡 ay sen umut paşaya bak hele büyüde de annesinin saçını çekiyor demek biraz daha büyüsün kinusacak bak neler neler diyecek ağzım açık dinliyeceksin benim kızım o kadar akıllı ki maşallah diyim büyük insanlar gibi sohbet ediyor benimle bazen eşimle tartışıyoruz şakadan gelip ortamiza durun durun sakin olun yapmayın böyle diyor kıyamıyorum o an ona 🥹🥹
Oyyy maşallah benim prensesime ya Allah'ım nazarlardan korusun inşallah umutda öyle olur sumeyram

rank
Hülya ya bu arada benim.aklima hep. deprem.geliyor geceleri uyanıyorum ya şimdi deprem olsa ben naparim diyorum uykum kaçıyor rüyamda bile görüyorum deprem oluyor hep sürekli düşünüyorum diyorum Allah korusun deprem olsa çocuklarıma birşey olsa ben yaşayamam çok korkuyorum ya 🥹😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Barış nasıl kuzum
O çok iyi yaa kahkahalar atıyor artık bir görsen 4 aylık oldu

Barış nasıl kuzum

Barış nasıl kuzum

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Hülya ya bu arada benim.aklima hep. deprem.geliyor geceleri uyanıyorum ya şimdi deprem olsa ben naparim diyorum uykum kaçıyor rüyamda bile görüyorum deprem oluyor hep sürekli düşünüyorum diyorum Allah korusun deprem olsa çocuklarıma birşey olsa ben yaşayamam çok korkuyorum ya 🥹😔

Teyzesi onu yesim ham yapsın maşallah pasama bin kere sumeyram içini.ferah tut böyle dusnme. kuzum ya biliyorum çok zor aşkım inşallah Allah'ım izniyle birşey olmaz

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Büyümüş mü hülya maşallahimi alırım.artik
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Maşallah suban Allah benim askima

Büyümüş mü hülya maşallahimi alırım.artik

İnşallah sürekli dualar okuyorum diyorum Allah'ım evlatlarimi bana bağışla onların kılına bir zarar gelmesin inşallah 🤲🤲
Besiklerimiz aynı Sümeyra🥰🥰

rank
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 Maşallah suban Allah benim askima

Besiklerimiz aynı Sümeyra🥰🥰
Gerçekten mi ben trendyolda aldım çok kaliteli ya herkes çok beğendi organik boyasız doğal ahşap yılbaşında sonra ikinkat arttı fiyatları ama

Tüm sayfalar yüklendi.