"DEMET"!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"DEMET\"! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,051 kez görüntülenmiş, 127 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"DEMET\"!
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayşenurun Dediği gibi benim gerçek hayatta 1 tane bile dostu bırak sıradan bir arkadaşım bile yok kimseye güvenemiyorum kızlarım benim.arkadsism oldular 😂 bende sizi çok seviyorum 😍💝♥️
Allah'ım onlara sağlık sihat versin iyiki varlar canımsın

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ayşenur inanki herşey üste üste geliyor bu tür seylerlle uğraşıyorum yorgunum oğlum olmasa napardim diyordum inanki 🥺🥺
Allah öyle zamanda sana verdiki evladını hediye gibi aynı şekil bende diyorum hep.evlatlarim olmasa ben napardim diyorum 🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öperim teyzesi sende Kayra kusumu op hahhq Sibel dedin sesli güldüm kulağı çınladı🤣🤣
Ne sibeldi ya gerçi Sibel miydi adı oda malum o günler de gizledi ama iyi kötü geldi geçti 😂

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Allah öyle zamanda sana verdiki evladını hediye gibi aynı şekil bende diyorum hep.evlatlarim olmasa ben napardim diyorum 🙁
Sümeyram 3 buçuk sene boyunca çocuğum olsun diye bekledim oğlum mucize bana neler çekti bana umut oldu belki bidaha çocuğum olmayacak

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.