"DEMET"!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"DEMET\"! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,054 kez görüntülenmiş, 127 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"DEMET\"!
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Biliyorum bak ben seni burda en eski tanıyorum sen çok açık yürekli bir insansın seni de görmesemde nasıl bir insansın biliyorum yaşından olgunsun keşke herkes senin gibi olsa sorunun olmaz çünkü olgun düşünüyorsun empati yapmayı biliyorsun ona göre konuşuyorsun ben hatta bir kere düşünmüştüm kendi kendime keşke seni hülyayi birde bir kaç kişi daha var gerçek hayatta da görüşme fırsatım olsa diye ama maalesef
Canımsın ❤️. Bunu bana Elif ablada demişti çok olgunsun diye yaşanmışlıklar diyorum ben buna 🥺🥺. Hayat beni büyümeye zorladı resmen ❤ . Benimde burada ki arkadaşlarım hariç arkadaşım yok insanlara güvenemiyorum gerçek hayatta yediğim kazıklar sanırım 😂😂. Ama burada baya dost edindim iyi ki Kayra hayatıma girmiş yoksa buradaki iyi kalpli insanları keşfedemeyecektim . Rabbim şeninde karşına senin gibi insanlar çıkarsın inşallah canım benim ❤️. Tekrardan kusura bakma yine diyorum cümle bana normal gelmedi bana yazsan sanırım kırılır hatta kavga bile ederdim ondan öyle yazdım yoksa asla seninle şahsi bir meselem olamaz biliyorsun zaten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
O beni yanlış anlamadı kuzum emin ol ne demek istediğimi anladı 😘. Ve teşekkür ederim düşüncen için . Canımsın ❤️
Her zaman bunuda konsuruz sen daha eskiskn bende yeriniz farklı Sümeyra ve sen çok olgun güzel anlayan insanlarsiniz emin olun ikinizi çok severim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Biliyorum ben senin iyi niyetine yazdığını da biliyorum kötü niyetle yazmadım çok iyi biliyorum zaten hep bu yaşanmışlıklar insanı olgunlaştırir çok teşekkür ederim canım ne kusuru sende haklısın ... dediğin gibi iyiki evlatlarımız oldu ki bu sayede tanıştık az da olsa birbirimizden çok şey öğrendik bana şahsen çok şey öğretti uygulama
Canımsın ❤️. Bunu bana Elif ablada demişti çok olgunsun diye yaşanmışlıklar diyorum ben buna 🥺🥺. Hayat beni büyümeye zorladı resmen ❤ . Benimde burada ki arkadaşlarım hariç arkadaşım yok insanlara güvenemiyorum gerçek hayatta yediğim kazıklar sanırım 😂😂. Ama burada baya dost edindim iyi ki Kayra hayatıma girmiş yoksa buradaki iyi kalpli insanları keşfedemeyecektim . Rabbim şeninde karşına senin gibi insanlar çıkarsın inşallah canım benim ❤️. Tekrardan kusura bakma yine diyorum cümle bana normal gelmedi bana yazsan sanırım kırılır hatta kavga bile ederdim ondan öyle yazdım yoksa asla seninle şahsi bir meselem olamaz biliyorsun zaten

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Her zaman bunuda konsuruz sen daha eskiskn bende yeriniz farklı Sümeyra ve sen çok olgun güzel anlayan insanlarsiniz emin olun ikinizi çok severim
Ayşenurun Dediği gibi benim gerçek hayatta 1 tane bile dostu bırak sıradan bir arkadaşım bile yok kimseye güvenemiyorum kızlarım benim.arkadsism oldular 😂 bende sizi çok seviyorum 😍💝♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Biliyorum ben senin iyi niyetine yazdığını da biliyorum kötü niyetle yazmadım çok iyi biliyorum zaten hep bu yaşanmışlıklar insanı olgunlaştırir çok teşekkür ederim canım ne kusuru sende haklısın ... dediğin gibi iyiki evlatlarımız oldu ki bu sayede tanıştık az da olsa birbirimizden çok şey öğrendik bana şahsen çok şey öğretti uygulama
Hele bana neler neler öğretti Sibel sayesinde kimseye hiç güvencim kalmadı diyormuşum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.