"DEMET"!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"DEMET\"! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,153 kez görüntülenmiş, 127 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"DEMET\"!
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Lütfen kızlar gerilmeyelim kirmayalim ben yokken bile sizler vardiniz kuzum inan insnai ne hale getirdi aysenurcum annesi eşi pofpoflasin biri yazmsa niye bana yazmiyon niye cevap vermiyon emin ol ilk defa böyle birisyle karsilasiyorum özelden yazması o yüzden öyle konuşmuştur sumeyrada
Aynen bilmediği şeyler var özelde her dediğini der Bursa'da küçük Emrah oluyor bu benim zoruma gidiyor insanların duygularıyla oynuyor suistimal ediyor resmen of yaa valla ben birşey demiyorum biz birşey desek hemen ağzımızi kapatıyorlar bu ne ya bende kaç yaş küçük kalkmış bana konuşmasıni öğretiyor doğruyu yanlışı öğretiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biliyorum demet banada bir çok kez yazdı dmden Hülya’yı savunuyorsun diye aslında mantıklı okusa kimseyi savunmadığımı anlayacaktı ama sadece algılamak istediği gibi algılıyor yoksa benim baştan beri @Sümeyra21 ile sorunum yok hatta arkadaşız bile ilk zamandan beri. Sadece yazdığı yazı hoşuma gitmedi bunu dile getirdim .
Benim burda kimseyla alıp veremediğim yok ama keşke bazı şeyleri benim gözümden görsen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Burda beni uyarmak sana düşmedi bir burda neler denildi bana keşke orda da tepkini ortaya koysaydin işte burda karakter işin içine giriyor
Hala diyorum kiminle kimin kavga ettiğini bilmiyorum bir çok kavgayı bilmiyorum kavgaların hepsi Kayra hasta iken ki zamana denk gelmişti. Milletin ağzından duyduğum kadarı var bende hoş seninle kim kavga etti onu da bilmiyorum haklıysan sonuna kadar herkesi. Savunurum . Hülya da yaptığım gibi . Karakterimi sorgulamak da sana düşmüyor keşke kavgaları bilip bilmediğimi ya da o an uygulama ile haşır neşir olup olmadığımı sorgulasaydın ?

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen bilmediği şeyler var özelde her dediğini der Bursa'da küçük Emrah oluyor bu benim zoruma gidiyor insanların duygularıyla oynuyor suistimal ediyor resmen of yaa valla ben birşey demiyorum biz birşey desek hemen ağzımızi kapatıyorlar bu ne ya bende kaç yaş küçük kalkmış bana konuşmasıni öğretiyor doğruyu yanlışı öğretiyor
Demeti neler konuştuğunu kimse bilmiyor özelden neler yazdığımı ah bilseler kendimi burda acindiriyor elif abla sende biliyorsun senide bıktırdı bana hep dediğin takma değmez diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim burda kimseyla alıp veremediğim yok ama keşke bazı şeyleri benim gözümden görsen
Senin gözünden görmem imkansız ama dediğim gibi burada tek bildiğim kavga benim Sibel olayı ondan sonra olan biten ulduz olayını bile bilmiyorum sen düşün burada kızlardan öğrendim ben o bedduları

rank
Senin gözünden görmem imkansız ama dediğim gibi burada tek bildiğim kavga benim Sibel olayı ondan sonra olan biten ulduz olayını bile bilmiyorum sen düşün burada kızlardan öğrendim ben o bedduları
Tamam Ayşenur kusura bakma özür dilerim eğer seni kirdiysam benim seninle bir sorunum yok hamilesin sende çok takma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tamam Ayşenur kusura bakma özür dilerim eğer seni kirdiysam benim seninle bir sorunum yok hamilesin sende çok takma
Estağfurullah özürlük hiç bir şey yok ortada ben sadece benim için normal olmayan bir cümlede uyarmak istedim . Benim de sorunum yok ki burada çok nadir insanlarla sorunum olur sanırım 😂😂 şuanlık oda yok bakalım

rank
Estağfurullah özürlük hiç bir şey yok ortada ben sadece benim için normal olmayan bir cümlede uyarmak istedim . Benim de sorunum yok ki burada çok nadir insanlarla sorunum olur sanırım 😂😂 şuanlık oda yok bakalım
Biliyorum bak ben seni burda en eski tanıyorum sen çok açık yürekli bir insansın seni de görmesemde nasıl bir insansın biliyorum yaşından olgunsun keşke herkes senin gibi olsa sorunun olmaz çünkü olgun düşünüyorsun empati yapmayı biliyorsun ona göre konuşuyorsun ben hatta bir kere düşünmüştüm kendi kendime keşke seni hülyayi birde bir kaç kişi daha var gerçek hayatta da görüşme fırsatım olsa diye ama maalesef

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Biliyorum bak ben seni burda en eski tanıyorum sen çok açık yürekli bir insansın seni de görmesemde nasıl bir insansın biliyorum yaşından olgunsun keşke herkes senin gibi olsa sorunun olmaz çünkü olgun düşünüyorsun empati yapmayı biliyorsun ona göre konuşuyorsun ben hatta bir kere düşünmüştüm kendi kendime keşke seni hülyayi birde bir kaç kişi daha var gerçek hayatta da görüşme fırsatım olsa diye ama maalesef
Sen benim canım😘 her zaman yanımda olan ❤️❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.