Demir eksikliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Handeee tarafından oluşturulan Demir eksikliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,045 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir eksikliği
Konbuyu başlatan Handeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bende asırı toprak yeme isteği var doktora sordım demir eksiklği dedi ferrum ılaçı 2 tane iç dedi baş donmesi göz kararması yapar mı eksiklik cok fenayım 7 aydayım
Yapabilir canım ilacın yanında besinlerle de demir almanı birde hergün sulandırılmış pekmez içmeni tavsiye ederim doğumda fazla kanama olduğu için sonrasında sana sıkıntı olmaması için beslenmene dikkat etmen lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapabilir canım ilacın yanında besinlerle de demir almanı birde hergün sulandırılmış pekmez içmeni tavsiye ederim doğumda fazla kanama olduğu için sonrasında sana sıkıntı olmaması için beslenmene dikkat etmen lazım
Benimde demirim çok düşüktü ilaç kullandım ama yetmedi 32. Haftadan sonra erken doğum riskim var diye doktorum damardan demir ilacı yazdı kullandım faydasını baya bı gördüm bekli sanada yazabilir dr

Handeee

Kayıtlı Üye
rank

Benimde demirim çok düşüktü ilaç kullandım ama yetmedi 32. Haftadan sonra erken doğum riskim var diye doktorum damardan demir ilacı yazdı kullandım faydasını baya bı gördüm bekli sanada yazabilir dr
Ferrum vermişti hamilelik basında 2 ye cıkar dedi, şimdi iyi misib başın dönüyor mu

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende asırı toprak yeme isteği var doktora sordım demir eksiklği dedi ferrum ılaçı 2 tane iç dedi baş donmesi göz kararması yapar mı eksiklik cok fenayım 7 aydayım
Bende de kansızlık var aile hekimim günde iki tane iç dedi ama halen bı tane içiyorum bakalım kendi doktoruma gidince sorcam ilerde sıkıntı oluyormuş kansızlık .. sen ic ama cnm son aylarindasin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ferrum vermişti hamilelik basında 2 ye cıkar dedi, şimdi iyi misib başın dönüyor mu
İlacı aldıktan sonra baya bi toparladı beni. 8 ay önce doğum yaptım. Doğumdan sonra ilacı kullanmadım ara ara uykuya meyillilik oluyordu halsizlik filan son iki aydır da günde bir bardak pekmez içiyorum hem süt yapıyor hemde beni zinde tutuyor. Denemek için bir hafta içmedim yine halsiz kaldım tekrar başladım

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
İlacı aldıktan sonra baya bi toparladı beni. 8 ay önce doğum yaptım. Doğumdan sonra ilacı kullanmadım ara ara uykuya meyillilik oluyordu halsizlik filan son iki aydır da günde bir bardak pekmez içiyorum hem süt yapıyor hemde beni zinde tutuyor. Denemek için bir hafta içmedim yine halsiz kaldım tekrar başladım

Bana da verir inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank

Bende de yıllardır demir eksikliği var 2 doğumda da sezeryan da iki ünite kan verildi damardan demir verildiğini bu yıl duydum ilk kez ablama verilmişti sağlık ocağı tahlilde en alt seviyeye düştü deyince dâhiliye yazdı şükür bunca yıl ilaçlarla sürünmüşüm diyorum damardan olunca 2 hafta içinde toparladım demir ve kan en güzel seviyeye geldi o kadar zindeyim yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar