Sorum var Demir Hapı

• Konbuyu başlatan Beyzaaaa
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyzaaaa tarafından oluşturulan Demir Hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 259 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir Hapı
Konbuyu başlatan Beyzaaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebeliğin de demir hapı kullanamayan var mı acaba kesinlikle içemiyorum bulantı şiddetli kusma halsizlik yaşıyorum benim gibi olan var mı
Bende kullanamamıştım doktorun şurup gibi demir ilacı yazmıştı onda bulan kusma olmamıştı canım sende talep edebilirsin gebelikte demir önemli

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Gebeliğin de demir hapı kullanamayan var mı acaba kesinlikle içemiyorum bulantı şiddetli kusma halsizlik yaşıyorum benim gibi olan var mı
Kuzum en temel en ihtiyaç olan bir eksiklik bebek ve senin için içmen lazım doktora bir söyle başka alternatif vardr bende demir eksikliği vardı mecburdum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3. Gebeliktede asla kullanamadım ne hapını nede şurubunu ama perişan oldum hep bayılmalar halsizlikler güçsüzlük uyku hali çok zordu doktoruna söyle şurubunu versin

B

Beyzaaaa

Guest
Bende kullanamamıştım doktorun şurup gibi demir ilacı yazmıştı onda bulan kusma olmamıştı canım sende talep edebilirsin gebelikte demir önemli
Anlıyorum söyleyim deneyim işe yarar bendede umarım 🙄teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum en temel en ihtiyaç olan bir eksiklik bebek ve senin için içmen lazım doktora bir söyle başka alternatif vardr bende demir eksikliği vardı mecburdum
Teşekkür ederim canım daha önce söyledim aslında kahvaltıdan 2 saat sonra iç gibi bi öneriyle geldi ama asla işe yaramadı işe yarar bi yol gösterir umarım

3. Gebeliktede asla kullanamadım ne hapını nede şurubunu ama perişan oldum hep bayılmalar halsizlikler güçsüzlük uyku hali çok zordu doktoruna söyle şurubunu versin
Teşekkür ediyorum peki doğum sonrasında sizde ya da bebeginizde bununla alakalı bi sıkıntı yaşadınız mı

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anlıyorum söyleyim deneyim işe yarar bendede umarım 🙄teşekkürler canım

Teşekkür ederim canım daha önce söyledim aslında kahvaltıdan 2 saat sonra iç gibi bi öneriyle geldi ama asla işe yaramadı işe yarar bi yol gösterir umarım
Rica ederim canım 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar