Sorum var Demir hapı ve vitamin hakkında, bakar mısınız kızlar 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Demir hapı ve vitamin hakkında, bakar mısınız kızlar 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir hapı ve vitamin hakkında, bakar mısınız kızlar 😇
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Chyperus

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım kızlar 🪷 Ya bugün fark ettim günlük kullandığım demir hapında 500 mcg folik asit var, gün aşırı kullandığım vitamin hapında da 400 mcg folik asit var. Bunun bir zararı olur mu? Her gün demir hapından 500 mcg folik asit alıyorum. Ardından 1 gün arayla da vitamin hapı içiyorum. Çok gelir mi bu kadar folik asit. Yani doktorumun verdiği ilaçlar ama bilemedim şimdi fazla gibi geldi 🤔

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım kızlar 🪷 Ya bugün fark ettim günlük kullandığım demir hapında 500 mcg folik asit var, gün aşırı kullandığım vitamin hapında da 400 mcg folik asit var. Bunun bir zararı olur mu? Her gün demir hapından 500 mcg folik asit alıyorum. Ardından 1 gün arayla da vitamin hapı içiyorum. Çok gelir mi bu kadar folik asit. Yani doktorumun verdiği ilaçlar ama bilemedim şimdi fazla gibi geldi 🤔
Merhabalar bacim ☺️ ikisini de doktorun verdiyse nasil onerdiyse o sekilde kullanmalisin ilaclarini, sonucta doktorun ilaclarin icerigini bilerek recete ediyor ilaclari.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba. Kaç aylıksın canım ilk üç ay folik asit kullanımı gerekiyor diyor doktorlar. Bebeğin beyin gelişimi için. Demir ve vitamin hapları senin için aslında bebeğin senden ihtiyacını karşılıyor senin depoların bitmesin diye doktorun kan değerlerine göre vermistir. Folik asitin dozu az kullandığın ilaclarda bir zararının olacağını düşünmüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç bir zararı yok canım aksine folik asit bebeğin gelişimi ve beyin gelişimi için çok önemli bit ilaç bak ben ezmiyorum doktorum benim folik asit değerim çok şyi olmasına rağmen emziriyorum diye tekrardan verdi doktorunun verdipi gibi kullan sen ilacını

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba. Kaç aylıksın canım ilk üç ay folik asit kullanımı gerekiyor diyor doktorlar. Bebeğin beyin gelişimi için. Demir ve vitamin hapları senin için aslında bebeğin senden ihtiyacını karşılıyor senin depoların bitmesin diye doktorun kan değerlerine göre vermistir. Folik asitin dozu az kullandığın ilaclarda bir zararının olacağını düşünmüyorum
Katılıyorum ♥️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende kullanıyorum kuzum hiç bir zarari yok gerekli

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalığım. Normalde günlük alınması gereken miktar 400 mikrogram olunca ikisini kullandığımda 900 mikrogram almış oluyorum. Fazlası zararlı diyorlar ya o aklımı karıştırdı.
Teşekkür ederim cevabınız için hepinize 💕😇

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
17 haftalığım. Normalde günlük alınması gereken miktar 400 mikrogram olunca ikisini kullandığımda 900 mikrogram almış oluyorum. Fazlası zararlı diyorlar ya o aklımı karıştırdı.
Teşekkür ederim cevabınız için hepinize 💕😇
Aklın karışmasın kuzum internete çok fazla bakma bu tür şeyleri Doğru olanı sana zaten doktoru söyler gerekli olan da o zaten sana verir doktorunun verdiğinden hariç başka bir şey kullanmasa

Tüm sayfalar yüklendi.