Sorum var Demir hapı ve vitamin hakkında, bakar mısınız kızlar 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Demir hapı ve vitamin hakkında, bakar mısınız kızlar 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir hapı ve vitamin hakkında, bakar mısınız kızlar 😇
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Chyperus

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
17 haftalığım. Normalde günlük alınması gereken miktar 400 mikrogram olunca ikisini kullandığımda 900 mikrogram almış oluyorum. Fazlası zararlı diyorlar ya o aklımı karıştırdı.
Teşekkür ederim cevabınız için hepinize 💕😇
Rica ederim canım Haklısın biraz fazla ama genelde Dr tavsiyesi ile verilen vitaminlerin genelinde var

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bir zararı yok canım aksine folik asit bebeğin gelişimi ve beyin gelişimi için çok önemli bit ilaç bak ben ezmiyorum doktorum benim folik asit değerim çok şyi olmasına rağmen emziriyorum diye tekrardan verdi doktorunun verdipi gibi kullan sen ilacını
Can bir şey soracam doğumdan sonra demir ilaçlarımi kullanmadım sütümün kalitesini etkiler mi emzirirken kullanabilir miyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Can bir şey soracam doğumdan sonra demir ilaçlarımi kullanmadım sütümün kalitesini etkiler mi emzirirken kullanabilir miyim
Sütünün kalitesini etkilemez ama kullansan minik için daha iyi olur hatta senin içinde senden bebeğe geçeceği için sende azalma olur en azından ilaç kullanarak dengeleyebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar