Deneyimli anneler cocukta ishal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem5858 tarafından oluşturulan Deneyimli anneler cocukta ishal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 872 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Deneyimli anneler cocukta ishal
Konbuyu başlatan Ozlem5858
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 ve 4 yasinda kizlarim var mide bulantisiyla baslayan ve ishal e ceviren bi rahatsizligimiz var ishal icin doktora gittik ilac verdi muz patates haslamasi felanda yediriyorum ama gecmiyo baska bi cozumu yada bilgisi olan varsa banada soylermisiniz 4 gundur cok yoruldum 1 aylik kizjmda var hangi bitiyle ugrasacagimi sastim buyuk kizlarima gunduzleri bile bez bagliyorum o derece ishaller nolur yardimmm
7 aylik oglumda ayni durumda canim bence salgin gbi birsey var dikkat edin anneler. Muz patates puresi veriyorum cok ikiniyo geceleri uyumuyo yarinda devam ederse yogurt nisasta cericem.hemen kesiyormus

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yapıldı cnm hersey temiz cikti

Suyla karistirip verdim cnm fayda etmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah bi yemek yedire bilsem cnm yemiyolarki zorla turk kahvesi verdim yogurt yemiyolarki

Onuda kullaniyorum cnmdoktorada gittik herseyi remiz dedi ishal tozu ile bagirsak dusenleyici surup verdi serum delan da takıldı ama fayda yok
Çok geçmiş olsun kuzum keşke yiyebilselerdi 🤦🏻‍♀️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 ve 4 yasinda kizlarim var mide bulantisiyla baslayan ve ishal e ceviren bi rahatsizligimiz var ishal icin doktora gittik ilac verdi muz patates haslamasi felanda yediriyorum ama gecmiyo baska bi cozumu yada bilgisi olan varsa banada soylermisiniz 4 gundur cok yoruldum 1 aylik kizjmda var hangi bitiyle ugrasacagimi sastim buyuk kizlarima gunduzleri bile bez bagliyorum o derece ishaller nolur yardimmm
Cnm geçmiş olsun eczaneden varsa ishal gidermek için şurubu al geçer belki.. evde de bol muz yedir kızlarına ve sıvı yemeklerden ziyade katı yiyecekelr tuketsinler yağlı yemek felan da verme

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Gazoz ve leblebide iyi geliyor geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar