Deniz hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Deniz hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Deniz hakkında
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Aynen öyle kuzum haklısın aynen 🤗 nasıl geçti girebildi mı bugün denize? Tepkisi nasıldı
Planı yarına yaptık canım yarın gidiyoruz sabahtan inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım benim ne demek iyi tatiller
Teşekkür ederim canım benim

Rica ederim canım iyi tatiller🥰❤️
Teşekkür ederim canımm

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaa. ne güzel inşallah canım 💕

Teşekkür ederim canımm
a

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Teşekkür ederim canımm
Rica ederim kuzum

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Güneş kremi kesin al
Kızlar gökçeyi denize götürmeyi düşünüyoruz ilk defa gideceğiz bebişle. 1 yaşında. Olmazsa olmaz yanıma neler almalıyım. Bi de sadece mayobezle soksam çıplak mı olsa yoksa üstüne mayo almalı mıyım illa şart mı sizce . Bana yardımcı olabilir misiniz
Ben föhiii
Kızlar gökçeyi denize götürmeyi düşünüyoruz ilk defa gideceğiz bebişle. 1 yaşında. Olmazsa olmaz yanıma neler almalıyım. Bi de sadece mayobezle soksam çıplak mı olsa yoksa üstüne mayo almalı mıyım illa şart mı sizce . Bana yardımcı olabilir misiniz
İnş güzel geçer cnm Bnde dha yeni götürdüm ilk baş korktu agladı fln ama yavaş yavaş alıştırmaya çlştm alışınca eglenmeye başladı

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Sevdi canım sevdi öğle vakti sıcakta çok sevdi ama ikindi vakti girdiğimizde soğuk geldi ağladı. Kenarda güzel oynadı kumlarla
Evet soguk olunca sevmiyorlr iyi bari cnm enazndn alıştı artık rahat rht gdrsin nsl olck alşckmı korkckmı demeden zor kısmı atlattın 😀bnmki okdr krem sürmeme ramn çok beyaz oldu içn baya renk dgştrdi snnnki ne durumda😀

Kuzum benim kızım da 1 yaşında 2 defa gittik yine gideceğim inşaAllah Allah nasip ederse yanında mutlaka olması gerekenler ise muhakkak güneş kremi koruyucu şapka 2 tane bulunsun yanında çünkü biri denizde ıslanmış oluyor yiyeceği şeyler yedek fazla kıyafet bez falan bir de bez konusunda ben bir gittiğimde mayoyla sormuştum denize o zaman bez giydirmiştim binadaki gitmeme bikini giydirdim o zaman bez takmadım bence takmaya gerek yok çünkü az sokuyorsun zaten suya bir de denizdeki bütün suyu bez çekiyor bence gerek yok 👍

Bir öğlenden sonra saat 3 den sonra güneşe çıkar o saatten önce zararlı olabilir güneş ışını fazla oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar