Deniz hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Deniz hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Deniz hakkında
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Evet soguk olunca sevmiyorlr iyi bari cnm enazndn alıştı artık rahat rht gdrsin nsl olck alşckmı korkckmı demeden zor kısmı atlattın 😀bnmki okdr krem sürmeme ramn çok beyaz oldu içn baya renk dgştrdi snnnki ne durumda😀
Yok hiç yanmadı güneş kremi bizde işe yaradı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim kızım da 1 yaşında 2 defa gittik yine gideceğim inşaAllah Allah nasip ederse yanında mutlaka olması gerekenler ise muhakkak güneş kremi koruyucu şapka 2 tane bulunsun yanında çünkü biri denizde ıslanmış oluyor yiyeceği şeyler yedek fazla kıyafet bez falan bir de bez konusunda ben bir gittiğimde mayoyla sormuştum denize o zaman bez giydirmiştim binadaki gitmeme bikini giydirdim o zaman bez takmadım bence takmaya gerek yok çünkü az sokuyorsun zaten suya bir de denizdeki bütün suyu bez çekiyor bence gerek yok 👍

Bir öğlenden sonra saat 3 den sonra güneşe çıkar o saatten önce zararlı olabilir güneş ışını fazla oluyor
Şöyle bir sorun var bizim kız suya girince kaka yapıyor evde küveti doldurunca da aynı durumu yaşıyoruz ne yapıcam bilmiyorum

Kuzum nasıl geçiyor tatil @Gökçem💕
Sağol canım benim çok güzel 💞💞😄😄

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yok hiç yanmadı güneş kremi bizde işe yaradı

Şöyle bir sorun var bizim kız suya girince kaka yapıyor evde küveti doldurunca da aynı durumu yaşıyoruz ne yapıcam bilmiyorum

Sağol canım benim çok güzel 💞💞😄😄
Maşallah kuzum ♥️🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar